Jak je to správně?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
19. 4. 2008
Jak je to správně?

Dobrý den, prosím o radu ohledně vytičení sektorů v bytě. Mám koupené dvě knihy o feng-šuej a v jedné z nich od Gill Haleové ješ to hezky popsané, ale já se v tom nevyznám. Co je správně? Mám tam nákres bagua se třemi branami a podle toho bych přiložila na nákres našeho bytu tak, že vchod máme vlevo dole (vzdělání, znalosti, moudrosti). Tím pádem by byla naše ložnice v sektoru vztahy. Ale dále se tu dočítám o kompasové metodě. Zjistila jsem si, kde máme sever a na ten se má přikládat sektor kariéry bez ohledu na to, kde leží hlavní vchod. Tím by vznikly sektory v celém bytě úplně jinak a například ložnici by jsme měli rodiče, zdraví... Jak je to správně? Chtěla jsem si podle toho trošku předělat byt a pokoje, ale nevím jak je to správně. Děkuji za vysvětlení.

Pavla
19. 4. 2008
Re: Jak je to správně?

Omlouvám se za hrubici a chyby :-( Píšu hrozně rychle a nečtu si to po sobě a teď koukám, že už to nejde opravit. Pardon.

Hanka
19. 4. 2008
Re: Re: Jak je to správně?

Pavli, v celém bytě zohledňujte význam světových stran - kam kterou místnost a v pak si rozdělte každou místnost na třetiny dle Ba-Kua (stojíte-li zády ke vchodu, přední prostřední třetina jsou Cíle atd.)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám