jak se chránit

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
saša
17. 5. 2006
jak se chránit

mužete mi prosím poradit-a určitě nejsem sama-jak se ochránit před lidma,kteří se chodí dobíjet mou energií--po jejich odchodu,je to převážně tchyně se cítím totálně vysátá,nasraná,znechucená......mám pocit naprostého zoufalství,ale nemužu ji poslat do háje/bohužel/ pomohla by spirála-kam ji pověsit moc děkuji saša

17. 5. 2006
Re: jak se chránit

Vysávání se daří u dvojic, kde to jeden umí a druhý se nechá.. Posilujte svou energii, možno i spirálou, dobré jsou naše odrušovače Goliáš, a hlavně se neotevírejte, taky existuje spousta mentálních technik jak se chránit, možno požádat i o pomoc některého duchovního pomocníka.

Renata
19. 5. 2006
Re: jak se chránit

Mám naprosto stejný problém. Pracuji s ním už dost dlouho, někdy se mi ochránit podaří a pak mám radost, jindy ne a pochodím si v tom i několik dnů.. A to většinou, když nejsem připravena, na člověka, který saje. Říkám jim upíři, ale vím, že to nedělají záměrně, jen mají asi silnější energii než já. Zkoušela jsem několik metod a je to dlouhodobá záležitost. A taky jsem zjistila, že když už se mi podaří někoho přijmout, už mě nevysaje. Ale klídek..., zase se objeví další upírek, o kterém jsem dríve nevěděla. Co poradit, vytrvejte, zkoušejte různé metody. Začněte třeba tím, že si před příchodem osoby, o které víte, že "saje" řeknete větičku - dovoluji si udržet svoji vlastní energii- nebo něco podobného a několikrát za tu dobu, co budete s tou osobou ve styku si to zopakovat. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám