Jde pro to něco udělat ?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Sisi
14. 5. 2006
Jde pro to něco udělat ?

Abych zachránila manželství? V příspěvcích jsem se dočetla,že nejsou dobré sušené květiny,že to vede ke stagnaci vztahu a k jeho zániku. Já jsem měla sušenou kytici růží z loňských narozenin. A opravdu,když nad tím přemýšlím, náš vztah stagnoval a teď to vypadá na rozchod.Ve mně jsou různé pocity,ale přece mi na vztahu stále záleží a nechtěla bych,aby to došlo až k definitivnímu konci (k rozchodu není žádný vážný důvod). Tu kytici růží jsem už vyhodila, ale nevím, co dále udělat. Jsem velmi smutná a nešťastná. Prosím, poradí mi někdo? Děkuji

14. 5. 2006
Re: Jde pro to něco udělat ?

Sušené květiny a podobné smuteční a stagnační dekorace jsou jen materializovanou podobou skutečnosti, toho jak vztahy skutečně vypadají. Proč tak vypadají je otázkou mnohem složitější, ale stojí za to se dostat k prapříčinám svého smutku a neštěstí, a to i tehdy, kdyby tento vztah padl, protože s pochopením už nebudete dělat v dalším vztahu stejné chyby. Zní to tvrdě? Možná, ale naše praxe v oblasti partnerského poradenství dokazuje, že bez hlubšího pochopení a vyřešení problémů se člověk nepohne z místa ani o kousek.

Sisi
15. 5. 2006
Re: Re: Jde pro to něco udělat ?

Děkuji za odpověď. Možná v této době vidím vše "černě",ale je to třeba dobře,že to tak dopadlo, protože i já jsem byla po určitých stránkách nespokojená a místo řešení, vše stagnovalo. Třeba stojím na začátku další kapitoly života, která pro mne bude lepší, už jen proto, že ze všech situací člověk získá zkušenosti a posílí ho to. Asi bych měla začít vidět vše pozitivně. Přeji krásný den.

17. 5. 2006
Re: Re: Re: Jde pro to něco udělat ?

Moc se mě líbilo, co říkala onehdy do rádia Mad. Allbrightová: "Kdyže chcete udělat omeletu, tak musíte napřed rozbít několik vajec."

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám