Jedna ci dve mistnosti?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucie
9. 5. 2006
Jedna ci dve mistnosti?

Obdelnikova mistnost je funkcne rozdelena na kuchyn a jidelnu, jsou oddelene kuchynskou linkou, ktera saha jen do vyse pasu. Mam na ne (pro ucely urceni sektoru) nahlizet jako na jednu mistnost nebo na dve? Podobny problem: mistnost tvaru L, chybi pravy zadni roh. Cast v levem zadnim rohu je oddelena funkcne (je to pracovna) i malbou sten od zbytku mistnosti. Predel tvori psaci stul. Je to jedna mistnost, nebo dve? Dekuji za rady.

11. 5. 2006
Re: Jedna ci dve mistnosti?

Při funkčním rozdělení bych tady v obou případech pracoval se 2 místnostmi, což by měly podpořit ještě různé barvy malby, příp. i podlahy.

Lucie
11. 5. 2006
Re: Re: Jedna ci dve mistnosti?

Dekuji za odpoved, tady jsem hodne tapala, ted se budu moci poradne zamyslet. Dekuji i za odpovedi na ostatni otazky. Kaktusy jsem jiz drive vystehovala na chodbu a v kuchyni jsem schovala noze, budu si je uzivat jen pri praci. Ovsem zmekcovat hrany tramu a podobne nemohu, to by se mi opravdu nelibilo, zretelne linie mi davaji i pocit jistoty. Zjistuji take, ze neni uplne snadne sladit pravidla feng suej se svymi estetickymi nazory. Do nekterych sektoru je vubec obtizne umistit jakekoliv predmety nebo dekorace, hlavne kdyz jsou v nich umistene dvere a nic dalsiho se tam uz moc nevejde. Ale to nevadi, to neberu jako prekazku, ale jako zajimavou vyzvu. Doufam, ze nevadi, pokud vas budu zahrnovat dalsimi naivnimi otazkami.

12. 5. 2006
Re: Re: Re: Jedna ci dve mistnosti?

Nevadí, a vhodné místo se vždycky nějaké najde, dekorace nemusí být jen veliké a drahé, fungují i docela malé symboly, např. miniaturní obrázky.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám