Ještě jednou ořechy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
12. 7. 2006
Ještě jednou ořechy

Pozlacené ořechy, o nich už byla řeč, ráda bych si však upřesnila.... pokud umístím 3 pozlacené ořechy do sektoru bohatství, nebo pokud je daruji, budou působit lépe samostaně ležící 3 ořechy nebo spojené červenou stužkou? A počet 3 je optimální, nebo "čím více, tím lépe" ? Děkuji mooooc. R.

Alžbeta
13. 7. 2006
Re: Ještě jednou ořechy

Je zlatá farba tak dôležitá? Mám doma striebornú a skúsila som nastriekať tri orechy - sú tomu asi dva týždne. Pokiaľ to nepomôže, môže uškodiť? Obávam sa aby sa moja šetrnosť na nesprávnom mieste neobrátila proti mne - dnes som stratila značkové okuliare, stráca sa aj pošta, nedarí sa, všetko sa zdĺhavo vybavuje...

13. 7. 2006
Re: Re: Ještě jednou ořechy

Zlatá má zvláštní sílu, zejména v kombinaci s červenou barvou, co se týká ztrácejících se věcí, to má vždy nějaké souvislosti, které je dobré odhalit, jinak k nim zpravidla dochází až do konečného pochopení.

13. 7. 2006
Re: Ještě jednou ořechy

3 je obvyklý počet, ale nemyslím, že by jich nemohlo být více, nechal bych je volně umístěné v misce.

Renata
13. 7. 2006
Re: Re: Ještě jednou ořechy

děkuji

Alžbeta
14. 7. 2006
Re: Re: Re: Ještě jednou ořechy

Súvislosti sú rôznorodé, mnohé však sú spojené s ďeťmi. A tiež aj s našim sťahovaním do iného mesta, ktoré sa už tiahne roky. V Cieľoch mám obrázok novostavby na stole. Budúcnosť - nad sedačkou sú obrazy: profil ženy a matka a dieťa. Vzhľadom k tomu, že deti sú už dospelé vymením obrazy za iné - zatiaľ ešte neviem s akým motívom. Bohatstvo - strieborné orechy vymením za zlaté. A tiež ešte popremýšľam nad tými súvislosťami... Ďakujem a prajem príjemný deň. Alžbeta.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám