jezírko v jihozápadním sektoru

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
jarmila
8. 10. 2006
jezírko v jihozápadním sektoru

Dobrý večer, pane inženýre a ostatní přátelé FS. Po povodni v roce 1997 jsme museli/chtěli zcela od základů (včetně návozu spousty "zeminy" vytvořit novou zahradu. V této zahradě jsme v jihozápadním sektoru vybudovali jezírko, které nám dělá radost. Je tato volba vhledem k zásadám FS dobrá, a co přináší/přinesla? Děkuji za odpověď. J.

9. 10. 2006
Re: jezírko v jihozápadním sektoru

Zahradní jezírka bývají někdy zrádná, když se nepodaří je udržovat v čistotě, působí negativně. Poloha v JZ sektoru není ideální volbou, neboť se zde střetávají vzájemně neharmonické energie Voda x Země, doporučuji umístit předměty a dekorace elementu Kov mezi dům a jezírko.

jarmila
15. 10. 2006
Re: Re: jezírko v jihozápadním sektoru

Pane JŠ děkuji za vzácnou radu. Pokud ještě mohu se ptát dále: považujete za vhodné kovové solární lampy podél cestičky k jezírku? Nějak mne nenapadá nic z tradičních předmětů feng-šuej, které by se v tomto prostoru daly umístit.Intuitivnš jsem po zakoupení 2 ksu tyto lampy takto umístila.Poznatek: jezírko se občas zakalí, a když se vrátím k poslední události, zakalil se i vztah.Vidíte v tom také souvislost? Moc děkuji za inspirativní stránky a přeji vše dobré a ještě lepší. JH

18. 10. 2006
Re: Re: Re: jezírko v jihozápadním sektoru

Ty kovové lampy vnímám dobře, můžete ještě doplnit třeba menší kulovivé keříky. JZ sektor je nositelem energie Partnerství a rodinné harmonie, stav jezírka může fungovat jako jejich barometr.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám