Ing. Jiří Šmikmátor

Feng-šuej se věnuji mnoho let, a to na základě studia - zprvu u několika tuzemských učitelů, později u asijských mistrů tohoto oboru, dále postupným poznáváním a osobními zkušenostmi během několika studijních cest do zemí, kde je možno se s učením Feng-šuej potkat v reálném životě, tj. v Číně, Hong-Kongu, Singapuru a dalších zemích JV Asie.

Snažím se o aplikaci co nejvíce prvků tohoto učení do reálného života západní kultury, proto používám různé techniky, starší i některé modernější, a to pro co největší účinek v podobě dosažení harmonie prostoru, lidí v něm, prosperity firem apod. 

Při harmonizaci prostoru i osob se jedná o spojení a vyvážení obou složek života, materiální i duchovní, teprve jejich vyvážením se může dosáhnout očekávaného zlepšení kvality života, zdraví, pohody, prosperity a dalších hodnot života.

Nabídka služeb FŠ je dosti široká a každý si může vybrat podle svých potřeb a zájmů, od jednoduchého poradenství až po řešení složitých životních situací, .... provedení celým procesem stavby domu anebo třeba kompletním restartem celé stagnující firmy...

ing. Jiří Šmikmátor

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám