jsem v koncích

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Bea
8. 12. 2007
jsem v koncích

Prosím, pomozte mi určit PA-KUA pokoje, který má tvar obdélníku, ale vchod do něj je v jednom zkoseném rohu (při nákresu obdélníku v pravém dolním, pokoj je směrován na J-JZ? Sedím tady uprostřed pokoje a nevím si rady. Díky za každou radu.

Renata :)
8. 12. 2007
Re: jsem v koncích

Beo, polož si na půdorys místnosti zvětšenou mapku, která je zde na stránce vlevo dole. Pak jasně uvidíš, ve kterém pa-kua se dveře nacházejí. Další metodou je určit jako vstupní stěnu tu, která je frekventovanější - podél které je chodba. Tedy buď budou vstupní dveře v pa-kua moudrosti, nebo náp. přátel. Přesně lze poradit jen dle půdorysu bytu. :) R.

Bea
8. 12. 2007
Re: Re: jsem v koncích

Renatko, děkuji, ale já jsem začátečník, tak mi prosím poraď, jak přesně to mám nasměrovat. Vchod je jako ta plocha dole, že? a já stojím uprostřed pokoje? A co když mám v nějakém pokoji vchod třeba úplně vpravo nebo vlevo? Chybí tam pak nějaká část pa-kua? Možná Ti to přijde jako hlloupý dotaz, ale já fakt začínám a zatím jsem se setkala jen s pa-kua čtvercovou nebo obdélníkovou. Tak prosím trpělivost se mnou. Díky moc:-))

Bea
8. 12. 2007
Re: Re: jsem v koncích

Jo a taky nepoznám podle znaků v mapce, co jakou část znamená, je to se mnou prostě těžké. Ale moc bych si chtěla jeden pokoj upravit správně a pak podle něho další (jedná se o rodinný domek). Ale jak vidím, dle diskuze, je to složitější než vysoká škola, tak abych neudělala víc škody než užitku.

Renata :)
8. 12. 2007
Re: Re: Re: jsem v koncích

Beo, přesně tak, jak říkáš.... neznalostí se dá udělat víc škody než užitku. Doporučuji buď navštívit kurz FŠ ve kterém se většinou řeší vlastní byt, nebo si domluvit konzultaci s FŠ poradcem a společnými silami upravit alespoň jeden pokoj a dle toho mustru si můžeš pokračovat sama v ostatních místnostech. Písemnou formou učit začátečníka by bylo časově náročné a hlavně nefér pro ty, kteří si poradenství platí.Pokud bys se chtěla pokoušet se mnou, ozvi se mi na můj mail.Jen prosím strpení, nebudu teď týden online. :)R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám