Kam s doklady?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
AgnesKa
24. 3. 2007
Kam s doklady?

Dobrý den všem. Jsem tu s vámi necelé 2 týdny a za tu krátkou dobu jsem od vás obdržela spoutu cenných rad. :) S mým narustajícím zájmem o FŠ se konečně s radostným elánem pouštím do úklidu bytu i duše (to druhé se zatím daří méně úspěšně)... :). Právě jsem si roztřídila šanony s doklady, založenými složenkami a účty, pojistnými smlouvami apod a taktéž s ústřižky se zajímavostmi. V jakém sektoru je vhodné šanony s takovým obsahem skladovat - poradíte mi, prosím? A ještě perlička - kam s nočníkem nachystaným pro návštěvy sestry s 2letým synovcem? :)

Káča
24. 3. 2007
Re: Kam s doklady?

Ahoj nejsem žádnej přeborník zatím se FŠ věnuji rok a čím víc toho vím tak mám pocit že nevím nic.Nočník bych dala určitě na záchod a to i bez FŠ ,nebo do koupelny.A šanony bych dala do minulosti,ale jestli plácám tak to pardon.

AgnesKa
24. 3. 2007
Re: Re: Kam s doklady?

Díky Katuš. Doklady mám teď v bohatství, ale asi budu muset kompletně přestěhovat celou obyv. stěnu, tak nebude problém to přemístit do minulosti. Tak mne napadá, že to nakonec bude nejpřecpanější sektor :))) A k nočníku (ať nevypadám jako čunča :) - je novej, nepoužitej a možná se ani nikdy nevyužije. Jen jsem přemýšlela tak, že když už se ten můj malej milovanej synoveček naučil na nočník, tak by mne mrzelo, kdyby se mu náhodou u mne zachtělo, tak tak .. :)

Káča
24. 3. 2007
Re: Re: Re: Kam s doklady?

Vůbec mě nenapadlo že jsi čuně ale i nepoužitej bych dala na wc konec konců je to taky záchod.Neumím si představit že by dělal dekoraci třeba v obývaku nebo jinde.Jinak jsem se rozhodla že se svýma lejstrama budu muset taky něco udělat mám v nich borčus a na několika místech v bytě tak dík za inspiraci.

saša
24. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Kam s doklady?

Ahoj,já mám všechny doklady uložené v minulosti,čas od času protřídím-vyházím.Hezký víkend Všem

AgnesKa
24. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Kam s doklady?

Takže je to jasný - doklady do minulosti - potvrzeno hned 2x :). Musím říct, Katuš, že ty doklady byly sotva desetina toho, kde bylo potřeba pořádně uklid(n)it :). Ještě mám velké plány. Ale ne nadarmo se říká JARNÍ ÚKLID, tak s chutí do toho, hm? :)

ada
24. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Kam s doklady?

U nás jsou doklady v minulosti i v partnerství ale tam asi nemají co dělat,co vy na to pane šmikmátore?

Renata :)
25. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam s doklady?

Jako jedno z vhodných míst pro uložení dokladů bych volila oblast nápomocných přátel. :)R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám