kam s hodinami?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
katarina
9. 1. 2006
kam s hodinami?

Dobrý deň, chcela by som vás všetkých srdečne pozdraviť. Vaše stránky som objavila náhodou v auguste minulého roka a odvtedy vás pravidelne čítam sú naozaj skvelé. Články týkajúce sa feng shuej hladám často na nete, ale čo sa týka praktických rád nemáte konkurenciu, práve preto by som sa chcela opýtať či by ste mi neporadili, kde zavesiť hodiny. Je to dedičstvo po starých rodičoch, starý otec si ich doniesol z Nemecka okolo roku 1940 majú nádherný zvuk. Chcela by som ich zavesiť do obývacej izby, je to rohová miestnosť v dome JZ, vchod do nej je zo severu. Asi najviac by sa nám hodili do zony nápomocních priateľov, ale netuším či je to správne je aj nejaká iná zona kde by hodiny boli dobre? Srdečná vdaka.

Věra
10. 1. 2006
Re: kam s hodinami?

Dobrý den-hodiny bych dala do východního sektoru-může být pane JŠ?Mějte se fajn a díky

10. 1. 2006
Re: kam s hodinami?

Souhlasím, uprostřed východní stěny pokoje, v sektoru minulosti, by se mohlo starým hodinám dobře dařit.

katarína
10. 1. 2006
Re: Re: kam s hodinami?

Srdečná vďaka za radu, ale bohužial východná stena je spoločná stena so susedmi, obávam sa, že údery hodín ich budú - hlavne v noci rušiť, preto by ma zaujímalo či by bol nejaký problém dať ich na západnú stenu do zóny nápomocních priatelov. Čítala som totiž, že hodiny sú trošku háklivá záležitosť, ak nie sú v dobrej zóne. Ešte raz srdečná vďaka.

11. 1. 2006
Re: Re: Re: kam s hodinami?

Ještě zkuste sektor začátků/kariéry, v nápomocných přátelích by na Vás hodiny příliš dohlížely, čas by Vás mohl zbytečně svazovat a ovlivňovat.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám