Kam s nimi?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
katty
17. 1. 2007
Kam s nimi?

Jen takový povzdech: Kam, probůh, s lednicí, krbem, sporákem, kotlem, myčkou, odsavačem, Tv, a mnoha dalšími spotřebiči? :-) Všechno se to do minulosti nevejde :-))

Hanka
18. 1. 2007
Re: Kam s nimi?

Čauky Kačenko. Lednička je vzhledem ke skrytým dobrotám skvělým symbolem bohatství, takže se staví na SZ nebo do sektoru Bohatství, stejně tak je to se sporákem, kde se zase ty dobroty připravují - také Bohatství. Televizi určo do Minulosti ( i LCD monitor - pořád je to silnější vyzařování než jakýkoli obrázek - pro ostatní:-). No a na to ostatní prostě nalepíš minizrcátka a je to. No problem. :) H. :-)

Magda
18. 1. 2007
Re: Re: Kam s nimi?

Hanko mám dotaz k minizrcátku, kdy by se dalo zakoupit?Musí být nějaké specialní? Dík

Hanka
18. 1. 2007
Re: Re: Re: Kam s nimi?

Majdí, vůbec ne. Já mám taková malá kulatá zrcátka z Droxi drogerie, úplně obyčejná. : ) Ale spousta lidí tady vymyslelo krásná dekorativní, ale prostě jen, protože se jim to líbí ne nijak účelově. Myslím, že Míša kupovala nějaké krásné na krb nebo se pletu, Míšo? : ) Tak uvidíš, třeba Ti ještě někdo poradí lépe, já ale pro tyhle účely používám jedině ta výše zmíněná. Super den. H. :-)

michaela
18. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Kam s nimi?

To byla rada z cizí zkušenosti. Bohužel nemám ten krb. Toužím po něm a ráda bych na něj kupovala zrcátka. Ale docela prima zrcátka občas prodávají v takových těch obchodech, kde prodávají zboží z Asie(nemyslím vietnamské tržnice, ale z Indie, Číny apod.), a nejsou moc drahá.

18. 1. 2007
Re: Kam s nimi?

S těmi spotřebiči to není tak složité, ty praktické patří mezi Nápomocné přátele materiální povahy.

marcela
18. 1. 2007
Re: Re: Kam s nimi?

prosím Vás, takže nakoupím zrcátka a polepím sporák, digestoř,krb,myčku...a v dobré se to obrátí.Tak to asi není,nebo ano.Děkuji, za vysvětlení.A jak nejmenší by mělo to zrcadlo mít průměr? Přesto mám pocit, že když to udělám , jen proto, že jsem to tady četla a přitom vnitřně nemám chut to dělat, že to asi nebude správný postup změny v lepší.Děkuji,(prosím Vás , já nerejpu, já se jen ptám,protože se mě to také týká,dík)

Hanka
18. 1. 2007
Re: Re: Re: Kam s nimi?

Marcelko, řekla jsem to úmyslně tak nadneseně, aby se ze všeho nedělalo více úniků energie než skutečně je. Ty všechny spotřebiče nám přeci neskutečně pomáhají, zpříjemňují a zjednodušují život a to je vytváření dobré energie. Jinak se na odražení té dobré energie zpět do místnosti používá již zmíněné zrcátko - 10cm (na zeď komína, příp. digestoř, na vnitř. dveře koupelny, WC - zde však výše - mimo pohled). Každopádně bych nedělala nic k čemu nemám chuť, co tak necítím. Nechte tomu čas. Obklopujte se krásnými věcmi a vším, co Vás osobně dělá šťastnou, v myšlenkách buďte tam, kde skutečně chcete být, po čem toužíte, čeho chcete dosáhnout, jak si to představujete. O optimismus a radostné činnosti se snažte zvláště v těch místnostech, kde cítíte, že je nejvíce úniků. A co se změn týká, uvidíte sama, to Vám předem nikdo neřekne. Příjemný večer. H. :-)

Renata :)
19. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Kam s nimi?

Marcelo, chápete správně. Pokud někam nalepíte cokoliv jen proto, že jste to někde slyšela nebo četla, nepřinese to vůbec nic.Nepřinese to nic ani tehdy, když to za vás udělá někdo jiný. Nejprve musíte chtít změny udělat a potom věřit. Ne nadarmo se říká věř a víra tvá.... a potom všechno má svůj čas! Je to stejné jako u nemocných lidí. Někdo věří a bojuje, jiný čeká na zázrak. O každý zázrak se musíme přičinit sami!! :) R.

Hanka
19. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Kam s nimi?

U mě ten začátek sice byl přesně tak, že jsem udělala pár věcí, kterým jsem v podstatě vůbec nevěřila, nebo je udělal někdo jiný a já na vlastní oči viděla jak to funguje a to mnoho oblastí. Uzdravuji i lidi, kteří tomu vůbec nemusí věřit. Ale naprosto souhlasím s Renatkou, že je trochu na hlavu postavené dělat cokoli, co sama cítím jinak. H. :-)

Marcela
19. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam s nimi?

díky.Ale , pozor, já tomu věřím.Jen to nemám ohmataný, nebo jak bych to vyjádřila.Nebo čekám na správnej vnitřní impuls,nevím jak to napsat.Zatím přešlapuju a čekám až zvednu tu nohu ke správnýmu kroku.Určitě mě chápate.

Hanka
19. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam s nimi?

V tom případě, když jsem říkala, nechte tomu čas, asi právě přichází, Marcelko. :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám