Kam se soškami aj.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Světla
26. 2. 2008
Kam se soškami aj.

Dobrý den, v různých litereturách se píše hodně různých informací o soškách zvířátek. Potřebovala bych poradit, kde je nejlépe umístit. Jedná se konkrétně o: keramické slůně dřevěná kočka 3 kovoví dráčci (mezi sebou mají prostor na svíčku a na hlavách drží misku pro olej) dřevěný orel s roztaženými křídly mušličky Egyptské postavy - Neerfifi a Svinga s obličejem Tutanchamona pyramida Dále Vás prosím o radu, pokud to lze říct, kam lze nejlépe v pokoji umístit klec se dvěma ptáčky tak, aby se cítili nejlépe. Předem mnohokrát děkuji za jakoukoliv odověď :)

Maci
28. 2. 2008
Re: Kam se soškami aj.

Taky jsem se kdysi dotazovala,kam umístit klec s andulkou.Pan Jiří doporučil sektor partnerství-viz do vyhledávače zadat heslo"andulka".Zdravím Maci.

Světla
4. 3. 2008
Re: Re: Kam se soškami aj.

Ano, našla jsem, děkuji. Přesunula jsem je - snad se v létě neuvaří, když tam svítí slunce tak je to slušná výheň. zatím koukají z okna a mají aspoň změnu :) Jen by mě ještě zajímalo, jestli některé ty sošky mají nějaký význam a lze s nimi něco ovlivnit, pokazit nebo vylepšit - anebo to na tom až tak nezáleží?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám