keramická zvonkohra

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
lucka
31. 5. 2007
keramická zvonkohra

Mám keramickou zvonkohru a chtěla jsem se zeptat kam jí mám umístit.Měla jsem jí uprostřed okna v obýváku (JV) ale nyní bych jí chtěla dát do předsíně nad vstupní dveře. Můžete mi poradit, kde je pro ní to správné místo?

Renata :)
1. 6. 2007
Re: keramická zvonkohra

Bez půdorysu bytu a uvedení světových stran nelze zodpovědně poradit. JV odpovídá elementu dřeva a achátová zvonkohra je zemské energie. Proto v tomto místě není příliš vhodná, ledaže by v achátových plátcích převládala barva červená, či sytě oranžová (element ohně) :) R.

lucka
4. 6. 2007
Re: Re: keramická zvonkohra

když já nemám tu zvonkohru achátovou ale keramickou. Hnědou a jsou na ní s té keramiky slunečnice.

Renata :)
4. 6. 2007
Re: Re: Re: keramická zvonkohra

Teoreticky je pro keramickou hnědou zvonkohru vhodný sektor vztahů (záleží na počtu zvonků) a moudrosti. V praxi bych po posouzení množství zastoupení jednotlivých elementů zvažovala případné posílení či tlumení i jiných sektorů pomocí zemského elementu v podobě keramické zvonkohry. :)R.

lucka
4. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: keramická zvonkohra

potřebovala bych posílit vztahy, pak sektor bohatství a kariéry... Aby se hodila do vztahu předpokládám že by musela mít sudý počet těch navěšených slunečnic? Nahoře je taková stříška z té jdou dolu vlasce a na nich jsou pod sebou navázány slunečnice, ale nevím kolek je vlasců ani slunečnich na jednotlivých vlascích ani celkem.

Renata :)
5. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: keramická zvonkohra

Lucko, do bohatství ani kariéry bych tuto zvonkohru nedoporučila. Na posílení vztahů by možná byla, na posílení partnerství bych volila párovou dekoraci, případně pokud bys chtěla podporovat partnerství v ložnici, je možné podle data narození partnerů určit dekoraci na míru. Pokud budeš mít důvěru a budeš chtít prozradit co přesně v partnerství potřebuješ oživit, je toto možné v určité oblasti v ložnici. Chceš-li, ozvi se na můj mail... :)R.

Pavlina
7. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: keramická zvonkohra

Preji pekny den. Chtela bych se zeptat (mozna trosku) mimo, jaky material prislusi "ohni". Mame vstupni dvere na J strane domu a rada bych pred ne umistila zvonkohru, ale nejsem si jista materialem. Predem moc dekuji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám