kniha: Základy FS, S. Brown

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Míša
17. 5. 2006
kniha: Základy FS, S. Brown

Bylo by možné u Vás zakoupit knížku: Základy Feng-Šuej, autor Simon Brown, kterou doporučujete? Už delší dobu se po ní dívám, ale zatím bezúspěšně. Nebo nevíte někdo, kde by se dala sehnat? Díky za tip! Míša

17. 5. 2006
Re: kniha: Základy FS, S. Brown

V současné době je kniha vyprodaná, zkuste od něj FŠ pro šťastný domov, ta by mohla ještě být.

lucie
22. 5. 2006
Re: Re: kniha: Základy FS, S. Brown

doporucuji, mamka mi ji ted privezla z cech a je opravdu moc prakticka!

Alena
26. 5. 2006
Re: Re: Re: kniha: Základy FS, S. Brown

Chtěla bych se vás pane Šmikmátore na něko konkrétního z této knihy zeptat. V kapitole koupelny je pro koupelnu orientovanou na západ doporučeno posílení kovu, který je oslaben vodou. Doporučuje šedé obklady a kovové doplňky. Tuto diskuzi sleduji už přes půl roku a vždy jste do koupelny doporučoval prvek dřeva, kvůli slabení prvku vody. Už tady také mnohokrát proběhlo, že na všechny informace ve všech knikách se nedá spoléhat. Koupelnu máme na západě, v zemské okrové barvě v kombinaci s bordurou, na které jsou zelené popínavé rostlinky. Snažila jsem se zde uplatnit různé zelené doplňky a dát alespoň umělou zelenou květinu. Chystáme se ještě obložit čelní stranu vany nějakými pěknými zelenými kachličkami. Prvku kovu se ale stejně člověk v koupelně nevyhne - např. vodovodní baterie nebo bílá pračka a vana. Prosím vás jen o váš názor na tuto informaci. Děkuji.

26. 5. 2006
Re: Re: Re: Re: kniha: Základy FS, S. Brown

To hlavní o co jde energeticky v koupelnách je únik energie přes odpady Vodou, právě z tohoto důvodu je potřeba Vodu buď tlumit Dřevem nebo ji mít pod kontrolou Zemí, tyto 2 elementy lze u koupelen na západní straně používat, mírné zastoupení Dřeva energii Kovu neublíží.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám