knihovna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jakub
30. 8. 2007
knihovna

Přeji dobrý den, našel jsem tu plno rad jak umístit to či ono, ale nikde jsem nenarazil na knihovnu. Pravda, je to věc, kterou asi nemá každý.Mám knihovnu v obýváku převážně v sektoru minulosti a částečně moudrosti. Ale nějak s tím nejsem spokojený, mám takový nápad přemístit jí přesně na opačnou stranu-tedy do sektoru budoucnosti, (západní strana bytu). Na její místo chci dát almaru po babičce se všelijakými hrníčky, fíkus a televizi. Chtěl bych se poradit, jestli je to dobré rozhodnutí, popř. kde by obecně knihovna byla nejlepší?

Renata :)
31. 8. 2007
Re: knihovna

Jakube,pro knihovnu je nejlepší místo v oblasti moudrosti. Almara po babičce by se nejlépe hodila do oblasti minulosti. Knihovnu v budoucnosti na západě cítím těžce - jako velý těžký kus nábytku - a přece jen , je to oblast blízké budoucnosti, kteativity a dětí. Bylo by potřeba vidět ji, ale myslím si, že to místo by mělo být vzdušnější, nábytek nižší než na protější stěně. :) R.

Jakub
31. 8. 2007
Re: Re: knihovna

Děkujju za názor Renato, jen mám v sektoru moudrosti zrovna vstupní dveře, tam se mi celá knihovna nevejde. A do minulosti bych chtěl dát tu almaru, tak já nevím jak to tam mám poskládat... To jsou starosti, mno, nějak se to vyřešit musí :) Anebo úplně překopat celý byt, anebo se odstěhovat

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám