Koupě pozemku

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
2. 5. 2008
Koupě pozemku

V předchozím dotaze jsem psala o soudním sporu.Musíme počítat i s tím,že ho nevyhrajeme,takže se začínáme zajímat o pozemky.Otázka stejná:co kde posílit a ubrat,aby se dobře zadařilo? Posílit třeba sektor nápomocných lidí? Nebo financí? Díky za rady.Renata

Hanka
3. 5. 2008
Třeba budete mít víc, rozdáte-li se ;-)

Dobrý den, Renatko. V soudním sporu viz předchozí dotaz hrají roli data narození všech zúčastněných. Co udělat? Přát si spravedlivý rozsudek a plně v něj věřit a tomuto postoji zůstat věrný i ve chvílích slabosti. Tím, že se již zajímáte o pozemky atd. si vlastně přesně tu prohru programujete. Otázkou však je, zda by to nebylo lepší? Zda si ve skutečnosti nepřejete o byt přijít a postavit si vlastní dům? Co DOOPRAVDY chcete? Co je přesně Váš cíl? Pozemek nebo byt?

Avi
5. 5. 2008
Re: Třeba budete mít víc, rozdáte-li se ;-)

Přidám se s dotazem.Uvažujeme o koupi pozemku s následnou stavbu domu. Jaký sektor podpořit aby to konečně vyšlo? Již jsme měli jeden pozemek koupený,ale z finančních důvodů ze stavby sešlo a museli jsme i pozemek prodat. Ve slávě mám sošky 3dětí-2dívky a jednoho chlapce-přesně jak to je i u nás doma-stojící kolem keramického domečku.V budoucnosti jsem měla mapu a nákes našeho domu,teď jsem je přesunula do cílů-v budoucnosti byli rok a nic se nedělo.Nyní jsou v cílech asi půl roku a zatím jsme jen u plánů,ale naskytla se nám nabídky koupě pozemku,tak jak podpořit aby to konečně vyšlo a nebyl s tím finanční ani jiný problém?Díky

Hanka
5. 5. 2008

Pokud je to ten pravý pozemek pro vaši rodinku, určitě to vyjde a pokud ne, přijde něco mnohem lepšího, nepochybujte o tom. Ten nákres domku se mi zdá opravdu vhodnější v Budoucnosti. Jinak jediné co jsem udělala já, když jsme měli rok vyhlídnutý pozemek a najednou jsme se dozvěděli, že ho někdo kupuje, na plánek, který už předtím ležel v Budoucnosti jsem nalepila etiketu "NAŠE", přejela zvýrazňovačem a dál se novou informací nevzrušovala, týden na to volala makléřka, že majitel si koupi rozmyslel, že by raději pozemek kousek vedle a byl náš. Nevzpomínám si, že bych udělala něco jiného. Určitě je dobré si své nové bydlení představovat a důvěřovat správnému vedení, nákres máte, to je skvělé, ale jak říkám, umístila bych jej do Budoucnosti. I když pravda - v této situaci bych dala PARCELU do Budoucnosti a DOMEK do Cílů a až budu mít koupeno, tak bych dům přemístila do Budoucnosti. Soustřeďte se teď hodně na příval bohatství, kariéru a tak, abyste neuvízli ve finanční pasti. Moc držím palce.

Avi
5. 5. 2008

Díky-ta nálepka "naše" a ještě přejetá zvýrazňovačem--to je moc dobré :-)))) To určitě použiji :-) Problém,je že v budoucnosti jsou u nás balkonové dveře a tam se dost špatně něco umisťuje--mapa tam byla dříve za květináčem,ten už tam není-jedině ,že bych "pozemek" vložila pod koberec :-)

Hanka
5. 5. 2008

Avi, jen ne pod koberec. To bych raději použila izolepu a lípla bych to na ty dveře.

Hanka
5. 5. 2008

Možná to bude ono.... že to pořád "za něco" nebo "pod něco" strkáš...

Avi
5. 5. 2008

Vidíš,to mě nenapadlo!Nějak to vyřeším-ale na dveře to nedám :-)myslím,že bych byla značně nervní,mít na vdeřích přilíplou mapu :-) a už to by mne rozlaďovalo. Ale mohla bych použít "budoucnost" v kuchyni,jen nejsem zastánce takto "viditelných" úprav-přeci stačí,když o "tom" já vím a myslím na to,ne?

Hanka
5. 5. 2008

Avi, já jsem si tohle též hrozně dlouho myslela a praktikovala tak nejvíce asi ze studu. Ale ta funkčnost je úplně někde jinde, když "to vyndáš z pod koberce"... Myšlenka je silná, to nepopírám, ale mám zkušenosti z obojím a jak říkám efekt to má, když je to vidět. I o tom třeba mluvím se všemi, že už to mám, úplně tím žiji, ale dokud to nevyndám ven, neděje se ve skutečnosti nic. To je jen má zkušenost. Prostě je to nesrovnatelné. I když mě to trvalo velmi velmi dlouho, než jsem dokázala své sny neskrývat ve skříních.

Avi
6. 5. 2008

Moc ti díky--takže myslíš,že viditelná věc má větší náboj,větší potenciál na uskutečnění?Zajímavá myšlenka,když si vezmeš,že binec ve skříni sice vidět není,ale jeho následky v té oblasti pociťuješ. Dám na tebe,půjdu se svým snem na "světlo" a to by bylo,aby nebylo :-)

Hanka
6. 5. 2008

Uvidíš sama. Ono, když máš něco ve skříni, stejně na to časem zapomeneš ať chceš nebo ne, nemyslíš na to tak, jako když je to vyvěšené a vidět pořád, je to jiné.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám