krb v ZDRAVI

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
norea
7. 11. 2007
krb v ZDRAVI

Prajem pekny den, sme v stadiu projektovania rodinneho domu, krb je povodne naprojektovany v sektore zdravia, v centre kuchynoobyvacky na deliacej priecke. Ak by sme ho premiestnili do slavy, kam patri - supneme ho na vonkaji mur, kde uz to vytapanie nebude vyhrievat cely dom. Viete mi prosim poradit, co moze sposobit krb v zdravi,ak by sme ho kvoli vytapaniu nechali na povodnom mieste? Dakujem, norea.

Beata
8. 11. 2007
Re: krb v ZDRAVI

Krb značí oslabení únikem energie přes komín.Nejméně škody napáchá v sektorech kterým vládne oheň,nebo zem-mimo středu! Zadejte si na hlavní stránce diskuze ve vyhledávači v pravo nahoře -krb Je tam spoustu odkazů na zmíněný problém.

norea
9. 11. 2007
Re: Re: krb v ZDRAVI

Dakujem, nasla som si vsetky prispevky. Dnes som v knihe od Christine M. Bradlera Fengsuej Lexikon od A do Z, citujem: " Pri stavbe domu si ohlidejte, aby krb stal uprostred budovy ... krb posila elergii do celeho pribytku" ..?

9. 11. 2007
Re: Re: Re: krb v ZDRAVI

Zkuste ještě další knihy, tam se dozvíte o úniku energie v tomto prostoru, kde se soustřeďuje energie celého domu. A co myslíte, že se bude dít od jara do podzimu když se v krbu netopí?

norea
10. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: krb v ZDRAVI

Dakujem ze nazor.

Jana
10. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: krb v ZDRAVI

Také máme krb v centru domu, neboť tam byl komín. Krb má sice skleněná dvířka a je stále uzavřen, ale musím konstatovat, že naše zdraví není zrovna ideální. Všichni v domě trpí různými typy alergií, bolestmi páteře, úbytkem energie. Díky Bohu se u nás nevyskytla žádná vážnější choroba, ale i ta obyčejná alergie u dcery letos kulminovala formou anafylakt.šoku a též úrazy jsou na denním pořádku. Takže pokud bych si mohla vybrat, šel by jinam.

Adéla
12. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: krb v ZDRAVI

V případě, že krb ve středu stojí (má skleněné dvířka) - dá se nějak úniku energie zabránit. Díky A.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám