kuchyně - konflikt ohně a vody

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucie
17. 7. 2007
kuchyně - konflikt ohně a vody

Dobrý den,přečetla jsem několik knížek o feng-šuej a přesto potřebuji poradit. Kuchyň mám západním směrem v oblasti kovu (děti,budoucnost,kreativita) stěny jsou bílé, linka dřevěná prosklená a pracovní deska v barvě bordó s oranž.kostkami.Podlaha světlá dlažba se vzorem parket.Samozřejmně sporák stojí vedle dřezu a myčky na nádobí. Poraďte mi,prosím, jakou barvou mám kuchyň harmonizovat, převládá v ní prvek ohně a dřeva. Známá mi poradila posílit vodou, ale nevím, jaká barva by byla vhodná na zeď. Moc děkuji

Renata :)
26. 7. 2007
Re: kuchyně - konflikt ohně a vody

Lucko, nejdříve ze všeho by bylo dobré pořešit konflikt sporák a dřez a to tak, že do prostoru mezi ně dodáš element dřeva. Obklad kolem linky by měl mít zemský nádech. :) R.

Lucka
29. 7. 2007
Re: Re: kuchyně - konflikt ohně a vody

Obklad má zemský nádech, myčka a vestavěný sporák je oddělen právě dřevěnou skříňkou, ve které je sporák zabudován, ale ten dřez vedle plynových hořáků je asi problém.

Renata :)
31. 7. 2007
Re: Re: Re: kuchyně - konflikt ohně a vody

Nevejde se ti vedle nebo za dřez kytka, obrázek stromu, dřevěná mísa,zelená nebo dřevěná kuchyńská dekorace?..... je toho hodně, chce to jen nápad :) R.

Lucka
6. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: kuchyně - konflikt ohně a vody

Děkuji za nápad, dala jsem tam dřevěný mlýnek na pepř :-) Jinak musím říci, že feng-šuej opravdu zabírá. Co jsme začali předělávat pokoje a udělali pořádný úklid, posílii některé oblasti, stalo u nás pár novinek.I když nevím, jestli vše mohu feng-šuej přisuzovat. V obýváku v oblasti bohatství jsme postavili broušenou vázu a do ní jsme dali peníze. Asi do měsíce jsme dostali auto staré 3 roky a velikou zn.televizi.Po vymalování ložnice z ohnivé oranžové na klidnou modrou se zklidnili vztahy v rodině, oblast partnerství jsme vymalovali žlutě a manželství taky funguje bez hádek, už se těším na další změny, které díky Feng-šuej budou.Hlavně ty kladné :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám