květiny na parapet

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
24. 4. 2006
květiny na parapet

Dobrý den pane inženýre, již jsem se jednou ptala, v jakých barvách mám umístit květiny na venkovní parapety, jenže jsem přišla na to, že jsem popletla světové strany. Ráda bych se tedy ještě jednou zeptala, jaké barvy květin jsou vhodné pro okna dětského pokoje a obýváku - kuchyně směr SV a mé ložnice směr JZ. Hlavní vchod do domu je od SV, do bytu od JV. Děkuji a přeji krásný den. Jana

25. 4. 2006
Re: květiny na parapet

Pro vedení energie přes okna i dveře používám pravidlo aplikace následujícího elementu než je element přicházející energie z jednotlivých svět. stran, tzn. na SV i JZ (Země) je to Kov (barva bílá), např. na J (Oheň) je to Země (barva žlutá) atd.

michaela
25. 4. 2006
Re: Re: květiny na parapet

To znamená, že na severní okno (tedy spíš SSZ) by se neměly dávat kvetoucí rostliny nebo existuje barva, která by tam šla? Nám se tam daří všem kytkám nejlíp, dokonce i muškátům, protože tam nepálí sluníčko, ale dostane se tam až k večeru. Ovšem je pravda, že nevím jestli je to dobré jen pro kytky nebo i pro nás.

28. 4. 2006
Re: Re: Re: květiny na parapet

Ano, tak to cítím, zelené rostliny představující element Dřevo svědčí S straně z hlediska plynulého toku energie okny nejvíce, mohou tam ale klidně být i bílé nebo modré, ty všechny budou v harmonii s energií Vody (sever).

michaela
28. 4. 2006
Re: Re: Re: Re: květiny na parapet

Děkuji za odpověď. Pěstuji tam většinou bylinky, a k tomu fialovo-růžové fuchsie. Teď bych ještě chtěla přidat barvínek. Takže by to snad mohlo být OK.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám