Květiny v novém bytě odchází

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Bohumila
14. 9. 2006
Květiny v novém bytě odchází

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu k následujícímu: před necelým rokem jsme se přestěhovali, naše kytky v původním bytě krásně rostly a kvetly (ibišek celý rok), teď mi postupně odcházejí, nebo jsem některou musela vyhodit, protože hlína plesnivěla, usychají... ibišek se jako jeden z mála drží, ale nekvete. V minulém bytě jsem feng šuej neuplatňova, protože jsem ho neznala, v tomto novém feng šuej používám. Minulý byt jsme měli po rodině nešťatné, nikdy jsme se tam necítili a taky na nás se sypaly neštěstí a neradosti i nemoci, proto jsme se odstěhovali, tento byt je nám mnohe příjemnější. Děkuji za radu.

14. 9. 2006
Re: Květiny v novém bytě odchází

Prováděl v bytě někdo průzkum patogenních zón?

Bohumila
15. 9. 2006
Re: Re: Květiny v novém bytě odchází

Ještě ne. Než jsme se sem nastěhovala, cleý jsme ho očistili podle prozatimních znalostí a knih o FS, jinak se tady cítíme mnohem lépe a taky se nám daří.

17. 9. 2006
Re: Re: Re: Květiny v novém bytě odchází

Zkuste ještě změnit pozici květin, jestli budou v novém místě prosperovat, tak se jedná o místní výskyt patog. zón.

Bohumila
18. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Květiny v novém bytě odchází

Teď o víkendu jsem musela vyhodit i zbývající, všem se objevila na povrchu hlíny plíseň a usychaly, některé jsem měla už 12 let. Nemohl byste nám doporučit někoho seriozního z Kroměříže, kdo nám zkontroluje pat.zóny? Děkuji.

19. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Květiny v novém bytě odchází

Osobně neznám, snad se někdo přihlásí přes toto fórum.

Renata
21. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Květiny v novém bytě odchází

Bohumilo, napadá mě, že Vám ty květiny poskytly velkou službu. Je možné, že na sebe přetahují velmi jemné energie, které tam zůstaly po původních majitelích a tím Vás chrání.Může to tak být jen po určité období. Já bych moc nesmutnila, poděkovala květinám za službičku, vynesla je zdomu a šla koupit nové. Možná že jich ještě několik uschne, ale časem prorazíte. R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám