letící hvězda

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
simona
2. 5. 2007
letící hvězda

Dobrý den, prosím o pomoc s rozšifrováním povahy hvězd. Mám několik knih na toto téma, ale v jedné se hvězda 4 popisuje jako pozitivní, v jiné negativní. Patrně hodnocení povahy hvězd nelze provést systémem dobrá - špatná, ale základní charakteristika myslím každé z devíti hvězd náleží. Mám knihy: Webster - Základní kniha FS, C-CH Šen - Cesta k harmonii životního prostoru,Kwan Lau - FS, Skinner - Létající hvězda, Diamond - FS pro skeptiky... Poslední jmenovaná kniha se mi zdá nejsrozumitelnější. Postup výpočtů jsou všude stejné, ale charakteristika hvězd se neshoduje ani v jednom případě. Děkuji za Váš čas a odpověď.

4. 5. 2007
Re: letící hvězda

Z těch jmenovaných se dané problematice nejvíc věnuje St. Skinner, v jeho podání je hvězda 4 nešťastná, ale nepropadejte předčasně nadšení - sám otevřeně přiznává, že např. hvězdu 2 mnoho mistrů považuje za nepříznivou, kdežto on patří k těm, kteří s ní pracují jako s příznivou.

simona
6. 5. 2007
Re: Re: letící hvězda

Dobrý den. Děkuji. Ještě bych ráda věděla jak se v tomto zmatku orientujete vy? Na Vašem kurzu jsme pracovali s Webstrem, ale je to už několik let.

7. 5. 2007
Re: Re: Re: letící hvězda

Na seminářích pracujeme s mnoha různými zdroji informací, ne s jedním z autorů. Zmatky jsou, je jich obrovské množství, to máte pravdu, takže řeším věci tak, že celé roky různé školy FŠ zkouším v praxi a když některé neprokážou svou kvalitu a životaschopnost, tak je nahradím jinými metodami FŠ, které fungují.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám