litinová plotýnka

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
13. 7. 2006
litinová plotýnka

Dobrý den pane Šmikmátore, dnes mám takovou pro mne malou záhadu a chtěla jsem Vás požádat o Váš názor, pocit......Před 10 dny jsem posílila v bytě, kde bydlíme přes týden v obývacím pokoji oblast přátel a to 3 kovovými soškami "Lázeňského Františka".Chtěla jsem docílit silnější vliv a pohyb ze strany muže na rekonstrukci naší chalupy a jeho větší jistotu při jednání v pracovních záležitostech. Po zmiňovaných 10 dnech přišel s kontaktem a novými informacemi o budoucím pracovním záměru. Ve stejný den, když jsem na zmíněné chalupě vařila, vypadla (vlastně se uvolnila a spadla dovnitř kamen) litinová plotýnka ze sporáku. Teď to důležité...kamna jsou z pohledu kuchyně v oblasti prátel, plotýnka to byla pravá přední, tzn. z pohledu kamen zase oblast přátel z pohledu domu střed a dle kompasu východní sektor....Náhody nejsou, jen si lámu hlavu, na co mě to mělo upozornit. Dávám si to do souvislosti právě s posílením této oblasti doma, ale možná je to úplně jinak. Co cítíte Vy??? R.

13. 7. 2006
Re: litinová plotýnka

Vždycky když se snažíme o změny u někoho jiného než jsme sami, je potřeba si vyžádat svolení dotyčného, na vědomé úrovni nebo na mentální, stejně tak je potřeba požadat o pomoc Nápomocných přátel a určitě nezapomenout za pomoc poděkovat.

Renata
13. 7. 2006
Re: Re: litinová plotýnka

Každou změnu konzultujeme, nebylo to bez svolení, dokonce sám vymýšlí další symboly. Já jen říkám kam.Co se prosby a díků týká, tam problém nemám a dělám to pravidelně. Jen jsem dost nepochopila, co jste tou odpovědí myslel. Možná to docvakne později, ale přesto, můžete ťuknout víc??? děkuji R.

15. 7. 2006
Re: Re: Re: litinová plotýnka

Dobře víte, že žádné náhody nejsou, a ta událost s plotýnkou napovídá, že něco není v pořádku, že se vaši rádci ozývají, právě v oblasti jejich působnosti došlo k nehodě, je potřeba se přeptat např. v meditaci co je jádrem problému, možná nedorozumění v komunikaci se světem Nápomocných přátel a rádců.

Renata
19. 7. 2006
Re: Re: Re: Re: litinová plotýnka

Už to došlo.....a dochází dál. Děkuji Vám za pomoc, provádím nápravná opatření. Díky R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám