Ložnice a manž.postel ve středu bytu:-((

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Nováček
16. 4. 2008
Ložnice a manž.postel ve středu bytu:-((

Co udělat pro zlepšení,když máme ložnici a konkrétně manželskou postel uprostřed bytu?Pochopila jsem správně,že toto místo v bytě má být pokud možno prázdné?Hrozí nám tedy nemoci?Pokoj je vymalovaný na příjemnou lehce oranžovou barvu a dvě stěny na bílo,doplňky tvoří keramika od naší starší dcery-ty jsem umístila na polici kterou máme za hlavou a naproti vstupním dveřím.Postel je vždy čistá,ustlaná,jiné věci zde neskladuji.Jen ještě vpravo ode dveří na zdi je uzavřená skříńka ve které jsou knihy a CD.Moc děkuji za názory a budu moc vděčná hlavně pokud někdo pomůže třeba nějakou radou.Ve vyhledávači jsem radu bohužel nenašla.

Hanka
16. 4. 2008
Re: Ložnice a manž.postel ve středu bytu:-((

A vy máte nějaké konkrétní problémy? Já v tom vůbec nevidím nic špatného, naopak, máte ložnici v místě Zdraví. :-) Jen ta police nad hlavou by mi nedělala dobře.

Nováček
16. 4. 2008
Re: Re: Ložnice a manž.postel ve středu bytu:-((

Děkuji za odpověď.Jsem ráda,že to nemusí být nic zlého.No,zatím tam je ta ložnice využívaná krátkou dobu,protože je nově vybudovaná,tak konkrétní problém nemám.Ta polička je opravdu nízko a hlavu pod ní přímo nemám-je za hlavou,tak mi nevadí.Jen když do ní manžel občas v noci ze spánku bouchne rukou,když se mu něco zdá,tak to si na ni vzpomenu.Tak zdraví a štěstí rodiny opravdu nemáme ohroženo?Tak jsem vážně ráda.Já nevím,ale potvrdilo se mi,že to FS funguje,tak přemýšlím co,kde a jak....Díky´moc ještě jednou za odpověď.

Hanka
17. 4. 2008
Re: Re: Re: Ložnice a manž.postel ve středu bytu:-((

Nic nemáte ohroženo, nebojte, ale tu poličku přeci jen přemístěte ;-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám