ložnice-pracovna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Iva
25. 3. 2007
ložnice-pracovna

Dobrý den. O feng-šuej se zajímám velmi krátce, proto bych potřebovala poradit od vás - zkušenějších. V místnosti (orientovaná SSV), ve které spím, bych ráda přidala masérský stůl a masírovala zákazníky. 1) je vhodné umístit tyto dvě činnosti do jedné místnosti? Příp. jaké použít prostředky, aby se aktivity "netloukly"? 2)jakou barvou vymalovat místnost a jakou barvu by měl mít koberec? 3) je ještě něco, na co bych se měla zaměřit? Díky moc :o))

saša
25. 3. 2007
Re: ložnice-pracovna

Ahoj Ivo,tak mně napadá-ložnice je dost intimní místo-a pokud chceš-spíše nemáš jinou možnost,kam umístit masérský stul-určitě bych ho nějak oddělila...závěsem,paravanem....pio každém zákazníkovi ti tam zustane něco z něho-starosti,bolesti...nevím,jestli jsem to napsala srozumitelně,a taky bys měla každý den vyčistit prostor....ale to určitě víš,že jo?přeji moc uspěchu a hezký den

Iva
25. 3. 2007
Re: Re: ložnice-pracovna

Sašo, děkuji za odpověď. Ještě řeším, zda by šlo umístit masérský stůl do obýváku. Ten je rušnější, a tak nevím, zda bych měla na masáže klid.

Renata :)
25. 3. 2007
Re: Re: Re: ložnice-pracovna

Ivo, nešlo by najít pro masáže jiné místo než byt ve kterém žiješ? Tohle řešení není zrovna nejšťastnější. :) R.

Iva
25. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: ložnice-pracovna

Renatko, s masážemi teprve budu začínat - spíš jen tak pro radost (moc mě to baví¨, masíruji rodinu) a tak zatím hledám prozatímní řešení. Pokud by se mi to rozjelo, určitě bych hledala volné prostory. Ale jinak moc díky za inspiraci, už začínám uvažovat, zda bych se mohla s někým domluvit.

Renata :)
25. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: ložnice-pracovna

Ivo, to je skvělý nápad, najít někoho, kdo již prostory má a domluvit se na pronájmu na určité dny nebo hodiny. Vím, doma by to bylo bez vedlejších nákladů, ale nic dobrého by to nepřineslo. Tak hodně štěstí při hledání. :) R

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám