Ložnice rodičů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucie
7. 8. 2006
Ložnice rodičů

Dobrý den pane Šmikmátore,ráda bych vás požádala o radu jaké barvy zvolit do ložnice rodičů situované na J v podkroví mezonetového bytu. Postel je bílá čalouněná, podlaha plovoucí (bambus), zatím žádný nábytek.Na východní straně střešní okno a šikmina, na západní totéž. Vstup do pokoje je ze S, čelo postele obrácené k J.Já králík dřevo- a manžel Pes kov+. Prosím o radu jaké barvy zvolit na malbu stěn a jaké na dekorace. Velmi děkuji, L.

7. 8. 2006
Re: Ložnice rodičů

Přednostní by měla být snaha o harmonizaci dvojice, doporučuji jako dominantní element Voda (modrá barva pro malbu), kterým současně zchladíte přemíru Ohně jižní strany. Dekorace mohou být všech 5-ti elementů, uspořádané na těch správných stěnách podle kompasu.

Lucie
7. 8. 2006
Re: Re: Ložnice rodičů

Děkuji moc za odpověď. Měla bych ještě jeden dotaz týkající se nábytku. Uvažuji o vestavbě nižších skříní do šikmin na V a Z straně a jedné vysoké až po strop na vstupní S straně. Chtěla bych se zeptat, jaký materiál a barvu by jste doporučil. Uvažuji o bílé nebo béžové folii a nebo přírodní dýze..Děkuji , L.

8. 8. 2006
Re: Re: Re: Ložnice rodičů

Určitě bych volil přírodní dýhu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám