ložnice rodičů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Ivana Vargová
15. 2. 2020

Dobrý den, potřebovala bych poradit s umístěním ložnice rodičů. Máme 2 možnosti. 1. je v přízemí v SZ sektoru domu, na opačné straně než je vchod do domu. Pokoj je malý.Čelo postele by bylo na západ. Je to sice SZ, tzn. autorita. ale byli bychom dole a naše 3 děti by měly pokoje nahoře. Navíc dveře do pokoje jsou v přímé linii vchodové dveře, dveře ze zádveří do chodby,dveře do pokoje.

2. Varianta je pokoj nahoře, v JV sektoru, čelo postele na východ. Pokoj je velký, ale je to podkroví, takže šikmina nad hlavami a SZ obsadí děti.

Co je lepší varianta?

Děkuji moc za odpověď.

25. 2. 2020

Dobrý den, tak to mi připomíná trochu poslední volbu prezidenta...:-) Je potřeba se podívat po dalších možnostech, co dům poskytuje, i za cenu případných stavebních úprav.

Iva Vargová
4. 3. 2020

Dobrý den,ještě je jeden pokoj v SZ sektoru v 1. patře.Ale je malinký.Nebo v SV sektoru v 1.patře.Ten je střední.Dům se právě dostavuje,takže úpravy už možné nebudou.Neni jedna z těch variant aspoň o trochu lepší?Osobně jsem se těšila na velký pokoj na jih.Šikmina je zvedlá na 1.2 m.Děkuji za odpověď.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám