ložnice situovaná na JZ

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Denisa
20. 12. 2006
ložnice situovaná na JZ

Moc Vás prosím o radu, ložnici stuovanou na JZ jsme vymalovali světle olivově zelenou, cítíme se v ní s manželem moc dobře, dnes mi ale kamarádka radila, že zelená je velmi negativní barva, která vše urychluje, nevhodnou do ložnice,máme ji co nejdříve přemalovat, nejlépe na růžovou, žlutou. Trpím na migrény a prý to s tím i může souviset. Poradíte?? Moc děkuji a všechny zdravím.

Hanka
20. 12. 2006
Re: ložnice situovaná na JZ

Krásný den, Denisko. Pokud spí kamarádka ve Vaší ložnici často, pak samozřejmě urychleně vymalujte na růžovo. Ne, dělám si legraci. Teď vážně. Opravdu cítím, že jste vymalovali ložnici tou nejvhodnější barvou pro Vás a pro manžela. Přesně tuto barvu bych do vaší ložnice doporučila. Myslím, že i těm migrénám by mohla velmi pomoci. Opravdu. Je to uzdravující, uklidňující barva pro Vaši ložnici bych řekla nejvhodnější ze všech ostatních. Poslouchejte svou intuici, svoje cítění a samozřejmě manželovo. Cítíte se zde moc dobře. Udělali jste naprosto nejlépe. Nezlobte se, ale z takovýhle kamarádek mi vlasy stávají na hlavě a jen se směji.

20. 12. 2006
Re: ložnice situovaná na JZ

Prioritní jsou vaše pocity, určitě si nenechte vykládat od kamarádky co máte cítit.. Volba té nejlepší barvy má svá pravidla, o kterých jsme si tady už povídali mockrát, osobně bych ale v této místnosti přidal k té zelené více doplňků elementu Oheň.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám