Ložnice v poloze smrti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Tereza
5. 10. 2007
Ložnice v poloze smrti

Dobry den, hledam nekoho kdo by mi mohl poradit. S pritelem se mame stehovat do noveho bytu 2+1. Loznice musi byt bohuzel umistena v poloze smrti

Tereza
5. 10. 2007
Ložnice v poloze smrti

to jsem zase ja, jsem nedopsala otazku a prispevek se mi sam odeslal. Takze, jedná se o byt v trigramu KCHUN, loznice je v poloze smrti ale po krajich dvou sten zasahuji do loznice i sektory blahobitu a dlouhovekosti. Zajima me, zda mohu nejak zmirnit vliv polohy smrti a naopak aktivovat mensinove sektory blahobitu a dlouhovekkosti. Hlavnim problemem je ale umisteni postele. Mame hlavu umistit spise do sektoru blahobitu s tim, ze to je smer hlavou na jiho-vychod nebo nebo hlavou do sektoru dlouhovekkost a jiho-západ (okno by bylo podel strany postele). Dvere jsou ze strany dlouhovekkosti. Jsem pes v elementu vody a pritel kun v elementu zeme. Mym smerem je sever,ale umistit postel v tomto nebo blizkem smeru je nemozne z duvodu oken. predem mockrat dekuji za odpoved.

michaela
7. 10. 2007
Re: Ložnice v poloze smrti

Terezo, já jsem Ti odpovídala jen na tu první část, ale než jsem to dopsala, tak jsi dodala přídavek. Dobrými a špatnými směry se ve FS neřídím, ale pokud jsem si to správně spočítala (jsi ročník 1982?), tak jsi trigram čchien, a ten patří do západních domů. Takže Tvými dobrými směry jsou vrchol SZ, dále SV, Z a JZ. Tvůj přítel patří do východních domů, takže u něj jsou dobré směry naopak. Opravdu bych ale Ti doporučovala neřídit se dobrými a špatnými směry, dostaneš se tak akorát do zmatku. Hlavu bych rozhodně umístila směrem na JV, pokud není postel přímo proti dveřím do pokoje.

Tereza
7. 10. 2007
Re: Re: Ložnice v poloze smrti

Ahoj Michaelo, dekuji Ti moc za tvou odpoved. Postel asi opravdu umistime, jak jsi rikala. S FS teprve zacinam a jeste nevim, co z toho je opravdu dulezite nebo na co se spise zamerit. Snad to zaridime tak, aby se nam tam zilo prijemne a spokojene. Doporucila by jsi mi nejakou literaturu? Je toho tolik a nevim co si vybrat. Diky. T.

michaela
8. 10. 2007
Re: Re: Re: Ložnice v poloze smrti

Terezo, začni články na této stránce. Jsou tam i doporučené knihy. Nemá cenu, abych to tady vypisovala, doporučila bych Ti v podstatě totéž, samozřejmě v menším sortimentu, protože jsem to všechno taky ještě nečetla. Možná jen - zkus si přečíst nejdřív FŠ v 10 lekcích (teď si nepamatuju jméno autorky). Je to tak trochu kuchařka bez jakéhokoliv mystična. Něco lepší, něco horší, ale pro začátek dobré. A hlavně jsou tam dost dobré praktické příklady v každé lekci. A pak pokračuj dalšími knížkami. Nejlepší by samozřejmě bylo, kdybys šla na seminář a doplňovala informace knížkami. Hodně zdaru při studiu! Hezký den!!! M.

michaela
5. 10. 2007
Re: Ložnice v poloze smrti

Terezo, kdybyste se měli řídit dobrými a špatnými směry, tak byste v půlce bytu v podstatě nemohli bydlet. Je více škol FS, než pouze tato. Vyberte si jinou a uvidíte, že pokud byt citlivě zařídíte, budete tam spokojeni. Některé věci jsou v každém bytě dané a ne vždy je lze změnit, ale téměř vždy je lze napravit. V ložnici se hlavně zaměřte na to, aby pod postelí nevedly geopatogenní zóny a na polohu postele vůči dveřím a oknu. Zařiďte ji tak, abyste se v ní cítili dobře.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám