Malování a výměna pokojů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
michaela
1. 5. 2006
Malování a výměna pokojů

Dobrý den. Žiji s dcerou ve dvoupokojovém bytě. Dcera se narodila 25. 7. 1986 v hodině ohně, já 29. 12. 1958 v hodině vody. Jeden pokoj je na J se vchodem ze S, druhý pokoj je na Z, vchody z V a J. Nyní jsem v jižním pokoji, dcera v západním.Chystáme se na malování a uvažujeme o tom, že si přehodíme pokoje. Poraďte prosím, který pokoj je pro kterou z nás vhodnější a který vchod by bylo lepší používat pro západní pokoj. Zatím chodíme z kuchyně vchodem z V. Druhý vchod je z malé chodbičky před šatnou, odkud je vchod i do druhého pokoje. Dcera si pro malbu pokole vybrala světle meruňkovou, já miluji jakoukoliv teplou žlutou. Jsou barvy v pořádku? Děkuji za radu a zdravím. Michaela

1. 5. 2006
Re: Malování a výměna pokojů

Obě ty navržené barvy vypadají že jsou v harmonii, takže ano, a co se týká toho vstupu do pokoje z kuchyně, tak vhodnejším řešením je vstup z J, doporučuji nespojovat pokoj s kuchyní, především z důvodu častých návštěv ledničky!

michaela
2. 5. 2006
Re: Re: Malování a výměna pokojů

Děkuji za odpověď. Ještě prosím mi odpovězte, jestli si ty pokoje máme prohodit nebo zůstat tak, jak jsme teď. Přeji krásný den.

3. 5. 2006
Re: Re: Re: Malování a výměna pokojů

Ta výměna pokojů je vhodná, na nějaký čas - než provedete v rodině nějakou personální změnu, myslím např. příchod partnera některé z vás, potom bude čas na další změny.

michaela
4. 5. 2006
Re: Re: Re: Re: Malování a výměna pokojů

Děkuji. Přeji krásný den.

michaela
17. 7. 2006
Re: Re: Re: Re: Malování a výměna pokojů

Dobrý večer. Než jsme si našly čas vymalovat a vyměnit si pokoje, už se "personální změna" rýsuje. A to, že dcera čeká miminko. Mělo by se narodit koncem března nebo začátkem dubna příštího roku. O tom, že by žila společně s jeho tatínkem, dcera neuvažuje. Poraďte mi, prosím, jak teď s tou výměnou. Rozdíl ve velikosti pokojů je minimální. Dcera si výměnu přeje. Mně je to v podstatě jedno. A jak teď s těmi vchody? Máme chodit do obou pokojů z jedné chodbičky nebo nechat pokoje izolovanější a do toho jednoho pokoje vcházet z kuchyně (tak jako dosud)? Díky předem za odpověď. Moc Vás oba zdravím.

19. 7. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Malování a výměna pokojů

Díky za pozdrav, taky Vás obě zdravíme a přejeme co nejvíce štěstí a radosti. Co se týká té výměny pokojů, tak situace se opravdu změnila dosti zásadně, energie toho západního pokoje bude určitě vhodnější pro dceru s miminkem, navíc si myslím, že budoucí maminka jistě přivítá snazší přístup do kuchyně dveřmi na straně kuchyně.

michaela
20. 7. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Malování a výměna pokojů

Dorbý den, děkuji za odpověď. Hlavně nám držte palce, ať to nejsou dvojčata, to bychom se sem už nevešly. :)) Obě Vás moc zdravíme.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám