metoda Pa-kua

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
zetnerka
26. 10. 2007
metoda Pa-kua

Dobrý den, koupila jsem si knihu a tam je pokoj rozdělen přesně zrcadlově.. Jak tomu mám rozumět? jediný rozdíl je, že tam je to rozdělené podle světových stran..a právě mi to vychází zrcadlově..

26. 10. 2007
Re: metoda Pa-kua

U jednotlivých místností je mnohem vhodnější aplikace Pa-kua podle vstupních dveří, ne podle svět. stran, už se tady o tom píše několik let.

Flora
10. 8. 2009
Re: Re: metoda Pa-kua

Dobry den, citam Vasu stranku dokola, vzdy v nej nieco nove najdem. Potrebujem vsak poradit. Byvam u svokry, a okrem kuchyne a nasej izby s manzelom sa v inej nezdrziavam vobec. Nasu izbu beriem ako 1-izbovy byt :-) Prerobila som izbu podla Pa-kua, ale podla svet. stran. Je mi to blizsie, neviem preco, ked som to mala podla vstupnych dveri, dako mi to nesedelo... chcela by som posilnit potomka, robim preto vsetko. Dam tomu cas, a ked nebudu ziadne zmeny, zmenim izbu podla Pa-kua vstupnych dveri. Je to podla vas spravny postup? O dieta sa snazime dlho, tak neviem, co je pre nas lepsie, ci podla svet. stran, ci podla vstupnych dveri. Dakujem a prajem krasny slnecny den.

15. 8. 2009
Re: Re: Re: metoda Pa-kua

V tomto případě je potřeba respektovat přednostně energii proudící do pokoje vstupními dveřmi, samozřejmě ale také respektovat energie elementů, které přísluší jednotlivým světovým stranám. Pokud to vypadá nesplnitelně, tak doporučuji osobní konzultaci k vyřešení věci.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám