minulost-budoucnost

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
inka
6. 3. 2006
minulost-budoucnost

Prosím o radu,FS se zajímám už asi tak 4 roky.Několik knih jsem už přečetla,na několika kurzech jsem byla,uspořádávám byt i zahradu dle FS,sice pomalu,protože všechny změny a úpravy nejdou okamžitě.Ale výsledky jsou znát,některé dřív a některé se dostaví po chvíli.Stále se učím a dovídám něco nového. Na vašich stránkách jsem se dozvěděla,že existují zony minulosti a budoucnosti.Prosím můžete mi vysvětlit,kde se nacházejí?Děkuji za odpověď.

Lenka
6. 3. 2006
Re: minulost-budoucnost

Pozrite si na tejto www-stranke sekciu clanky, konkretne: "Vylepsení vlastního života metodou Pa-kua" a tam su v tabulke zobrazene vsetky zony - aj minulosti a buducnosti. :-)

S.
6. 3. 2006
Re: minulost-budoucnost

Inko, to se mi moc nechce zdát, myslím, že jsi se s tím za tu dobu setkat už někde musela, protože tohle jsou úplný začátky... (vlevo uprostřed minulost; vpravo uprostřed budoucnost). Větší oříšek bývá až v tom, že někdo to aplikuje podle vstupních dveří a někdo podle světových stran (kariéra - S). Co jsem vypozorovala já, tak je víc názorů, které se přiklánějí na půdorys bytu/domu dle kompasu (svět. strany) a jednotlivé místnosti dle Bagua (vstupních dveří).

Inka
6. 3. 2006
Re: Re: minulost-budoucnost

Děkuji za odpovědi:)Vím,že někde jsem to v nějaké knížce četla,ale teď když jsem to hledala tak nic.Asi to nebylo z těch mých,ale vypůjčených.Neříkám,že mám úplně ve všem jasno,ale vše ještě nevím,stále se učím.Pro mně bylo lepší používat sv.strany,rozhodila jsem,přemístila,vyhodila věci nepoužívané atd,dala nápomocné prvky tam kde mají být a ono se začalo měnit hodně věcí v mém životě. Tak se těším na nové příspěvky,ze kterých se budu moci dále učit.Ještě jednou děkuji:)

Inka
6. 3. 2006
Re: Re: Re: minulost-budoucnost

Tak jsem teď koukala na těhle www stránkách a já vlastně pracuji s tou minulostí a budoucností:)Když jsem ten nákres uviděla tak jsem už věděla kde jsem:)A to je právě o tom chaosu v té přemíře knih FS.V některých ten nákres byl takový a v jiných příručkách byl bez té minulosti a budoucnosti.Tak se omlouvám za ty zmatky,ale i tak děkuji,pomohly jste mi:)

Zdenka
7. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: minulost-budoucnost

Chci se Vás zastat, protože tady se hovoří o zónách minulosti a budoucnosti, v knihách se uvádí rodina -děti.Také jsem musela na těchto stránkách "nalistovat" pojmy budoucnost a minulost.Hezký den.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám