Motív slnka a symbol nekonecna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Laura
23. 10. 2018

Dobrý večer,
Chcela by som pekne poprosiť o názor na dve veci.. Kam s motívom slnka,môže byť aj v bohatstve alebo rodine na SZ v obývačke alebo lepšie na juhu v kariére v predsieni alebo radšej v chodbe v strede? Ktorá z týchto troch možností je prosím najidealnejsia? Do cieľov sa dať nedá lebo tam sú okná.
Druhá otázka znie ci je tapeta so symbolom prelinajucich sa osmiciek v tvare stojacich aj lezatych čiže vlastne symbol nekonecna vhodná do bohatstva,do poznania a do kariéry? Nie je na škodu ak je tej tapety vela-teda vo všetkých týchto zónach? Môžte mi prosím povedať Vás názor na to aký by tento symbol mohol mať účinok v týchto jednotlivých zónach?
Veľmi pekne dakujem

1. 11. 2018

Dobrý den, tak předně používejte systém Pa-kua raději jen pro jednotlivé místnosti, ne pro celý byt, tam mají přednost světové strany a jejich energie. Pro sluníčko je asi nevhodnějším místem sektor Cílů v předsíni, naproti vstupu do bytu/domu. Motiv tapety je silně materiální povahy, proto by byl vhodnější buď do Kariéry nebo Bohatství. Pozn.: Mezi Kariérou a Bohatstvím je ještě Minulost, takže tam by mohla symbolika působit jako že hojnost už byla.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám