Motivačné obrazy v spalni

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Klara
5. 5. 2020

Dobry deň
prosím môžte mi poradiť či je vhodné mať motivačné obrazy s motivacnymi citátmi v spálni nad posteľou v kariére alebo v spálni v minulosti? Nie je to moc jangove mať to v spálni? a v tej minulosti by to asi nemalo dobrý efekt...ci? Ak v spálni nie,potom kde je vhodné ich zavesiť? Napr.do predsiene na juh by bolo ok?

10. 5. 2020

Dobrý den, tak samozřejmě v ložnici dobré místo není, jinak všechno k "nakopnutí" je vhodné v sektoru Kariéry, citáty nejsou přece cílem, ty patří na začátek cesty.

Klara
10. 5. 2020

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Prosím Vás, a čo motivačné a svojpomocne knihy v spálni? Je pravda že by svojpomocne knihy nemali byť v spálni lebo človeku sa potom nemusi dostat pomoci zvonka a musí si väčšinou pomôcť sam? A môžu takéto knihy pritahovat do života problematické vlastnosti a situácie o akých píšu? A posledne by som chcela poprosiť o odpoveď na otázku či je vhodné mať v spálni dospelého single človeka obraz Ježiša objimajuceho dieta,a v kariére obraz svätej rodiny s malym Jeziskom ako symbol nového zaciatku,veľmi pekne ďakujem za odpoveď ešte raz

27. 5. 2020

Tak na všechny dotazy platí, že ložnice je o spánku a partnerském životě, čili sem patří jen dekorace s touto tématikou, ostatním stránkám života bych věnoval jiné prostory bytu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám