museli jsme nechat uspat psa.Bylo to moc težké ale moc se...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Marcela
14. 2. 2008

museli jsme nechat uspat psa.Bylo to moc težké ale moc se trápil.Doma to nebylo ale doma do posledních dní leželJdu dělat očistu a moc bych vás poprosila, teřba o nějaké připomínky.Pelíšek jsem vyhodila, chci místnost kde ležel umýt vodou s hrstí sole, vyperu záclonu,taky v soli, vše co se dá umýt tímto roztokem umyju.Pak bych zde zavřela a nechala vypálit tyčynu a vyvětrala. Jenže on se pohyboval v celém domě, mám teda s tyčkou celý dům obejít, nebo v každé místnosti nechat tyčku vypálit? Moc děkuji

P.
18. 2. 2008

Marcelo, je mi líto, že jste přišla o pejska. Mně se to stalo taky, jenže nám před očima narazilo do dvouletého pejska auto a byl konec. Manžel ho vzal do náručí, ještě jeho poslední pohled patřil mně, nikdy na to nezapomenu. Nechala jsem ho do rána v síni na matračce, Ráno jsem si ustřihla jeho fousky na památku a pochovali jsme ho na zahrádce i s jeho hračkama. Žádnou očistu bytu jsem nedělala. V duchu je tu s námi i když už máme nového pejska,P.

Dana
19. 2. 2008

Pokud to bereš jako očistu po jeho nemoci, pak vykuř vše, ale jinak... Náš pes za námi ještě dlouho chodil - občas se prostě přišel podívat, jak se nám daří - a bylo to milé.

Hana
21. 2. 2008

Zhruba měsíc, nám doma ležel nemocný pejsek do poslední chvíle,když už nebylo pomoci, nechali jsem jej uspat.Ve sklepě mám ještě jeho koš- nějak se mi nechce odstranit úplně všechno a je to pět roků." Taky bych byla ráda-kdyby se přišel podívat.

ivča
25. 2. 2008

vím že to tak funguje, ale stejně tu bulím....

Bea
26. 2. 2008

Marcelko, dobře vím, jak Vám je. My jsme nechali utratit fenku těsně před vánocemi. Měli jsme ji 12 let a bulíme s dcerou ještě dneska (hlavně večer). Pelíšek s hračkama a průkazem jsme pohřbili s ní. Očistu jsem provedla tak, že na místa, kde nejčastěji ležela jsem nasypala na 24 hodin mořskou sůl, pak vysála a sáček vyhodila. V předchozích příspěvcích jsem se dočetla, že místnost,kterou chceme vyčistit stačí posypat solí na 24 hodin po jejím obvodu. Držte se, čas to zahojí a vybavíte si jen ty krásné okamžiky, které jste si navzájem dali.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám