myčka

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
IVA
3. 6. 2008
myčka

Dobrý večer,prosím o radu. V kuchyni mám v rohu bohatství (dle PAKUA v místnosti) jinak přímo v rohu Partnerství podle světových stran domu přívod na myčku. Myčka není nainstalováno, zajímal by mě názor všech ostatních , co se zajímají o FŠ co je menší zlo - myslím tím špinavé nádobí v myčce,naisntalována a funkční myčka, nebo nechAt dané místo s přívodem bez ní. Mám strach ze špinavého nádobí, které tam bude soustřeďováno. Je to přece jenom roh Partnerství. Děkuji všem. IVA

michaela
3. 6. 2008
Re: myčka

Já bych tam tu myčku dala. Hůř cítím ty trubky než tu myčku před nimi. A špinavé nádobí přece bude schované v myčce. A co není vidět, to "není". Ono v kuchyni si moc nepomůžete. Do zóny nápomocných přátel se všechno nevejde.

IVAVI
4. 6. 2008
Re: Re: myčka

Dívat se na problémy jen z pohledu F-S je přeci nesmysl... Snad má kuchyň nějaký půdorys, účelnost, u myčky dostupnost a napojení.. Na to jsou opravné prostředky, aby doladily zase jinak důležité umístění..To je F-S volné učení, ne škatulkování..Přemýšlejte jako žena,která se má ráda a šetří kroky aj. F-S bude u Vás fungovat i tak. Pěkný den s vlasními pocity.

Renata :)
4. 6. 2008
Re: Re: Re: myčka

Tak tak, cítím stejně...Sama mám myčku v partnerství a cítím ji tam dobře. Vždyť přece myje (hned očistí) nádobí (špínu) které se tam naskládá. Stejně je to s partnerstvím.... které je pořád úplně beze skvrnky? No a tady myčka prokáže dobrou službu....omyje, očistí, dodá lesku..... Tohle je myšlenka, kterou tam vložíš a co se týká FS, tak konflikt země a voda v prostoru partnerství doladíš elementem KOV. :) R.

IVA
13. 6. 2008
Re: Re: Re: Re: myčka

Děkuji všem čtenářkám za rady a postřehy. Začnu šetřit korunky a myčku koupím :)

ila
16. 6. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: myčka

JAK JE TO PROSÍM S DŘEZEM V PARTNERSTVÍ, JSOU TAM SICE ODPADY, ALE PROSTŘEDNICTVÍM NICH ODCHÁZÍ ZASE NEČISTOTY PRYČ, A S TÍM KOVEM BY TO MOHLO BÝT TAKÉ TAK? cO MYSLÍTE, JE VHODNÉ UMÍSTĚNÍ DŘEZU V PARTNERSTVÍ?

Renata :)
17. 6. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: myčka

Odpadem odchází kvalitní energie spojená s vodou. Odpad je vidět a je to něco jiného než myčka. Zdůvodnění, že odpadem odchází nečistoty pryč (a dobrá energie zůstává) už mi zavání degradací FŠ. Tyto dvě věci nelze oddělovat. Co je možné udělat, je zakrýt umyvadlo nebo alespoň mít špunt neustále v odpadu....a další FŠ vychytávky... :) R.

Marcela
17. 6. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: myčka

Renatko, ale píše se zde, že fs je převážně o pocitech.Tak když mám hezký pocit (že je odváděná špína třeba u té myčky) tak to tak nemůže fungovat? Nebo teřba ze špuntu mám vyloženě špatný pocit a neměla bych klid, kdybych měla dřez zašpuntovaný, protože si říkám, kdyby se porochala baterie a nidko nebyl doma,tak aspoň něco odteče. Ten pocit skutečně mám a proto nemůžu mít špunty v odpadu, ikdyž porucha je asi málo pravěpodobná, když nikdo nebude doma ale necítila bych se v klidu.Tak co je spávnější.Mít to podle pravidla, nebo podle svýho pocitu? děkuji

Renata :)
17. 6. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: myčka

Marcel, právě, že je to o pocitu, ale v tomto případě to já cítím tak, jak jsem napsala. Stojím si za tím a také jsem psala, že jsou i jiné FŠ vychytávky, než jen špunt. A co se týká pocitu každého jedince, který situaci řeší, tak už jen z toho, že se ptá je zřejmé, že pochybnosti tam jsou.... Pokud jsem si něčím jistá a někdo můj pocit zpochybní, nevykolejí mě to....tehdy je to správné, pokud podlehnu pochybám, je to známka toho, že je cosi špatně.... :) R.

ila
18. 6. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: myčka

kde je potom nejlepší místo pro dřez?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám