Na co bych se měla zaměřit, když nám pořád nejde zplodit...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
bára
20. 4. 2007

Na co bych se měla zaměřit, když nám pořád nejde zplodit potomka? Je to hodně obecné, ale třeba mi něco dojde po nějaké dobré radě od té která s tím má zkušenost. Děkuji

Laura
21. 4. 2007

Pokud holduješ zdravé stravě bez masa ap.Tak na chvíli přestaň.Hlavně nezapomínej na vejce pokud je nejíš tak se ti nemají z čeho tvořit ty tvé...Jez vše, a moc se nesnaž a´t nemáš psychický blok( vlastní zkušenost).Nemysli na to je´dte na dovolenou užívejte si dovolené...

Jana K.
21. 4. 2007

Lauro, ja treba maso nejim uz hezkych par let, vejce tak jednou, dvakrat do roka (chleba apod. si vetsinou peceme doma), dve otehotneni, ktere jsem dosud absolvovala byli vzdy na 1. pokus. Tak nevim jak je to s temi vejci :-)), me se zda se tvorili v pohode ;-). A taky zeleza jsem mela v prubehu tehu dost, na rozdil od masozroutek v poradne a porodnici, ktere jsem kolem zaregistrovala, skoro vsechny zobaly tabletky zeleza.

Helča
21. 4. 2007

A když vám to i přesto nepůjde,/jako mě/ obratte se na nějaké IVF centrum.Problém nemusí být jen u tebe.

Iva
21. 4. 2007

zkus zapátrat dál v diskuzích,je tam na toto téma dost velká diskuze,myslím,že z těch rad by sis mohla vybrat. Jinak z vlastní zkušenosti-snažili jsme se rok-pak jsme to vzdali,začli plánovat dovolenou,šli zaplatit do cestovky zálohu a za 14 dní jsem zjistila,že jsem těhotná :-)K moři jsem jela už s bříškem :-) Takže ať to zní paradoxsně-moc se nesnažit,najít si jiný zájem který tě plně ovládne-vím,že se to špatně dodržuje-ale většinou to funguje. Kámoška po několika letech snažení a prognoz od doktorů,že mít mimi nebudou otěhotněla v okamžiku,kdy nastoupila po letech doma do nového zaměstnání.

Iva
22. 4. 2007

zrovna jsem se dočetla,že kdo chce počít potomka,nemá vymetat pod postelí.....ale pod postelí nemá být také nic uloženo a také se nemá s postelí hýbat.Počít pomáhá také žlutá barva ložního prádla..... Podle feng šuej,ten kdo touží po dítěti,má již dopředu dítěti vymezit jeho místo na postýlku,do oblasti dětí dát dětský obrázek,nebo rodinku slonů-2 velké jednoho malého.Nebo do této oblasti dát sochu,nebo obraz těhotné ženy,nebo ženy co chová dítě nebo si s ním hraje.Nejlépe je aktivovat oblast dětí ve všech místnostech bytu.

Iva
23. 4. 2007

Také je možné z aktivovat plodnost měsíčním kamenem.Pořiď si přívěsek,nebo náramek z měsíčního kamene-umej ho pod tekoucí vodou a nech ho za úplňku načerpat energií.Nejbližší úplněk je 2.5.

ada
23. 4. 2007
napiš si dotaz

Zdravím všechny!Poradila bych,aby sis našla www.empatia.cz,tam se dozvíš v příspěvcích hodně a můžeš zadat svůj dotaz do poradny ,kde ti poví jak na to,z tvého data narození ,krevní skupiny a i podle numerologie,přijdou na to co ti chybí,jaké vitamíny potřebuješ ,poradí bylinky,zkusit se může všechno.Ozvi se jestli má rada byla k něčemu,určitě neuděláš chybu.

Helena
29. 4. 2007
Mimi

Ahoj a jestli chceš osobní a kamarádský přístup, napiš přímo na salamina@centrum.cz. Peta spadá právě pod empatia.cz, takže co nejdeš na jejich stránkách, to dělá i ona, s nima. Mně samotné doporučila, co si myslela, že mi chybí a řekla, ať mrknu i do té poradny. Pak jsme se domluvily, co bude pro mě nejlepší a ona mi vše zařídila. A o něco (pro mě to vyšlo o docela dost) výhodněji, než se to dá sehnat tam. Můžeš si u ní objednat vše, co mají oni v e-shopu, balík Ti vlastně stejně přijde od nich, ale ještě levněji než když se zaregistuješ přímo tam. Takže se na ni s důvěrou obrať. Je prima, vše Ti vysvětlí a budeš z ní mít osobního poradce jako já.. :-) Po 6 letech marného snažení konečně těhotná Helena :-)

marcela
30. 4. 2007
Re: Mimi

neteřinka nemůže taky už pár let otěhotnět. Nedávno jsem si uvědomila, že jim maminka dala ke svatbě snubáky, co měli s tátou téměř 40let.Neměli mmoc peněz, mamka jim je nechala vyčistit a upravit. Jenže - naši nemohli mít po svatbě asi 6 let děti. Je tadyta spojitost možná? ? Co si myslíte? A když ano, znáte radu jak pomoci.(Myslím, že prstýnky ale stejně nenosí, kvůli práci)

Renata :)
2. 5. 2007
Re: Re: Mimi

Už když jsem byla malá, říkalo se, že si nikdo nemá zkoušet obléci cizí snubní prstýnek, že tím přebírá jeho starosti.... Kdo ví....Kdych měla poradit, navrhla bych mladému páru, aby si udělali hezký den, zašli si koupit cokoliv párového,jako symbol svazku. Nemusí to být nic drahého (prstýnek, řetízek, něco do domácnosti....) Jde jen o symboliku. Potom bych prstýnky manince vrátila, poděkovala za půjčku a přijatelným způsobem vysvětlila, že původní prstýnky jsou jen a jen rodičů. Myslím, že se uleví oběma stranám. :) R.

Marcela
2. 5. 2007
Re: Re: Re: Mimi

Renčo, díky moc za odpověď. Mě Ti to trklo tak nějak zničehonic, tak jsem si řekla, že to není samosebou, to mi někdo napověděl. Jenže prstýnky není už komu vracet.Tak co stím? Mamka jim je dala, ne půjčila.O té symbolice, myslíš ajo , že si řeknou: a teď si koupíme něco místo, těch prstýnků. A půjdou si kupit, já nevím, třeba dva polštářky nebo dva hrnečky?/ jen pro doplnění, neteřince vzali před měsícem jeden vejcovod./

Lída
2. 5. 2007
Re: Re: Re: Re: Mimi

ahoj Marcelo. To s tvojí neteří je mi moc líto. Myslím, že prstýnky by opravdu měli vrátit - i klidně jen symbolicky, když už není komu. S tím vejcovodem je to špatné, co? myslím, že to má nějaký hlubší význam. Vaječníky prej symbolizují ženství. Nemá problémy s muži?

Renata :)
10. 5. 2007
Re: Re: Re: Re: Mimi

Marcel, pochopila jsem, že to nebyla půjčka, ale při vrácení by to šlo tak podat. Ale chápu dobře, že maminka již není? Pokud je to tak, zase bych použila symboliku. Sundat prstýnky, poděkovat uzavřít do krabičky a zavázat stužkou. (Určitě je něco napadne samotné, způsob, který jim bude blízký). Koupit si něco párového.... Myslela jsem na řetízky, náramky, prstýnky, něco co budou mít stále. Co se týká vejcovodů, hlubší význam toho by mohl být v pocitu ženy, že není rovnocennou polovinou partnerského páru, z pocitu častějšího ustupování názorů muže. :) R.

Pro Helču
10. 5. 2007
Re: Mimi

Díky za radu, hned jí jdu napsat, dostala jsem se k této diskuzi až dnes.Moc ti díky, když budu znát tvůj meilík, ráda se podělím o úspěchy. D

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám