nádobí

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
IVA
4. 9. 2008
nádobí

Hezké poledne, zjistila jsem při inventuře našeho nádobí - talíře, že mi chybí vždy od nějaké sady - většinou mi zbývají čtyří - jsme trojčlenná rodina, v místě jejich umístění - je to oblast budoucnosti v kuchyni, tak nevím, je lepší asi pořídit celou sadu a staré vyřadit, či darovat a nebo kupovat jen tři - v dnešní době je to možné. zajímalo by mě, co je z hlediska FŠ správné. Děkuji.

9. 9. 2008
Re: nádobí

Ortodoxní poradci FŠ by Vám nejspíš poradili pár talířů ještě rozbít, aby nezůstaly 4 - obávané to číslo 4, které v kantonském dialektu zní stejně jako smrt... V počtu talířů problém nevidím, spíše v místě jejich uložení, vypadá to, že něco není v pořádku v oblasti Budoucnost/Děti.

IVA
10. 9. 2008
Re: Re: nádobí

Dobré ráno, pane Šmikmátore, moc děkuji za odpověď, ale kde je nejlepší umístění nádobí v kuchyni,proč by talíře neměly být umístěny právě v této oblasti ? Myslíte tím budoucnost rodiny? jsem laik, přečetla jsem jen jednu knížku o FŠ a čtu pravidelně Vaše články, prosím o vysvětlení. Děkuji.

23. 9. 2008
Re: Re: Re: nádobí

V tom sektoru nádobí být klidně může, měl jsem na mysli se zabývat tím, co se děje v oblasti Budoucnost/Děti, což právě signalizuje vysoká rozbitnost toho co tam leží.

IVA
25. 9. 2008
Re: Re: Re: Re: nádobí

Dobrý den, pane Šmikmátore, moc díky, za radu. Z hlediska rozmístění kuch. skříněk však můžu talíře max. umístit do oblasti Slávy - dosažení ...Jak byste cítil tuto variantu? Místo talířů můžu umístit sklenice a hrnky, případně koření. Sklenice a hrnky jsou přece také ze skla a porcelánu.Takže se asi nic nezmění, také to tak vidíte? Děkuji za odpověd.

michaela
25. 9. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: nádobí

Dobrý den, já myslím, že přesně to chtěl pan inženýr říct. Že se potřeba najít, co v oblasti života symbolizované zónou budoucnost/děti skřípe. Dá se předpokládat, že ať tam dáte, co tam dáte, všechno bude "odcházet".

IVA
5. 10. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: nádobí

Dobrý večer, reaguji ještě na můj dotaz, kde by tedy měly být talíře , hrnečky, misky, v kuchyni je hodně věcí "rozbitných", tak kam s nimi? Nevím si rady... Díky za reakci.

michaela
5. 10. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nádobí

Ivo, to není o tom nádobí nebo jiných rozbitných věcech, že by byla chyba mít je v zóně budoucnosti. Jde o to, že ve Vašem životě asi není úplně v pořádku ta jeho oblast, která je symbolizována touto zónou budoucnost/děti. Takže když se vyhnete tomu, abyste do té zóny v kuchyni dávala talíře nebo sklo, a dáte tam třeba myčku, dá se předpokládat, že se Vám rozbije myčka. Prostě napravujte ve svém životě a nestěhujte talíře. Uvidíte, že až si uděláte pořádek v životě, budou se talíře méně rozbíjet.

IVA
6. 10. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nádobí

Dobré ráno Michaelo,jste hodná, díky za vysvětlení, tedˇ už tomu rozumím.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám