Nálezy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
10. 4. 2008
Nálezy

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li z hlediska FŠ něco znamenají nálezy..Během měsíce jsem našla mobil, klíče od auta a prodavačka mi vrátila více peněz..vše jsem vrátila, odevzdala...Nebo to značí jen to,že jsem poctivka :-)))))

Dáša
11. 4. 2008
Nálezy

Dotaz trochu rozšířím. Za poslední cca 2 roky nacházím většinou v přírodě ztracené, ale naprosto nepoškozené sluneční brýle. Naposledy včera. Celkem 5x, to mi přijde dost. Jedny jsem vrátila majiteli, který se pro ně po 5 hodinách vrátil na místo ztráty. Ještě jedny brýle (6.)jsem našla, dioptrické, po roce od ztráty na velmi nepravděpodobném místě (jeskyně). Majitel byl shodou okolností přítomen, nalezené brýle ho překvapily a potěšily. Co si o tom myslíte? Dáša

Ivča
15. 4. 2008
Re: Nálezy

dfobří lidé ještě žijí..možná se to vše děje, aby jste si s dotyčnýma něco předali..co? to možná zjistíš i za nějaký čas..

Tom
17. 4. 2008
Re: Nálezy

Milá Dášo, náhoda neexistuje. Pokud se taková situace opakuje a dokonce tolikrát, hluboce bych se nad tím zamyslel. Co nevidíte nebo nechcete vidět, že vám do cesty přicházejí pomůcky pro zlepšení zraku? Co nevidíte nebo nechcete vidět v sobě nebo ostatních? Jaké schopnosti, které vám byly z hůry dány, nepoužíváte? Držím palce... ;-).

Ivča
21. 4. 2008
Re: Re: Nálezy

to je taky dobrý postřeh....

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám