Návštěvy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zdena
26. 3. 2009
Návštěvy

Dobrý den.Zajímalo by mne,čím to může být,že k nám chodí málo navštěv.Ne že bychom neměli rodinu a přatele,ale častěji se střetáváme u nich.Udělala jsem spoustu pozitivních kroků dle fengsuej,takže myslím,že energie je u nás mnohem lepší než dříve.Naopak máme přátele, u nichž vladne nepořádek a chaos,ale s návštěvami se u nich dveře netrhnou:o)Jinak vztahy mame dobré,takže soudím,že to nebude přímo v nás...teda aspon doufám:o)))Je možné to nějak pozitivně ovlivnit?Děkuji za rady.Zdenka

Zdena
5. 4. 2009
Re: Návštěvy

Posouvám se kapku dopředu...prosím poradí mi nekdo čím přilákat návštěvy ?

michaela
5. 4. 2009
Re: Návštěvy

Zdeňko, mne napadlo, že tam, kde je štěstí a ve vzduchu je cítit láska, chaos nevadí. Možná to tak přitahuje ty návštěvy, že tam mohou být tím, čím jsou, cítí se volně, protože se nebojí, že naruší nějaký řád. Prostě je tam dobrá energie nezávisle na zásadách FŠ. Zařízení podle FŠ je jedna věc, a podle srdce ta druhá. Tím vůbec nehodnotím váš byt, protože ho neznám.

Zdena
6. 4. 2009
Re: Re: Návštěvy

Já vím, neberu to jen dle zařízení bytu, ale jak říkám, vztahy máme dobré , scházíme se rádi,akorát nás spíše všichni zvou k nim, i když my je zveme k nám nakonec se sejdeme jinde než u nás ...tak jsem chtěla jen zkusit tomu něčím pomoct,aby bylo lidem dobře i u nás :o)

Renata :)
10. 4. 2009
Re: Re: Re: Návštěvy

Zdeno, zaměř se na vstupní prostor. Chodba, dveře. Taky je důležité mít návštěvu kam a pohodlně usadit. R :)

Zdena
14. 4. 2009
Re: Re: Re: Re: Návštěvy

Děkuji, zkusím ještě něco vylepšit v těchto prostorech :o)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám