Negativní energie po zemřelém

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zoe
6. 3. 2007
Negativní energie po zemřelém

Prosím o radu,chystáme se koupit rodinný domek, ve kterém však spáchala původní majitelka sebevravždu skokem z okna do zahrady.Bojím se však negativní energie, je možné se negativní energie nějak zbavit, nebo by bylo lepší se koupi raději vyvarovat?

Saša
7. 3. 2007
Re: Negativní energie po zemřelém

Ahoj Zoe,negativní energie se dá zbavit,tzv.vyčistit prostor...ale já osobně bych si takový domek nekupovala...víš,syn manželového bratrance se zastřelil doma v dětském pokojíčku-rok jsem tam odmítala jít,pak jsem tam byla s dětma a když chtěli jít na záchod,tak mně jeho mamča vtáhla do protější místnosti-do jeho pokoje....neumíš si představit,co to se mnou udělalo,třásla jsem se jak osika,bylo mi špatně....taky říkali,že jim neustále zhasínají žárovky a jejich dcera tam odmítá jezdit-nechci Tě odrazovat,ale pokud máš malé děti,Ty jsou na takové věci velmi velmi citlivé...třeba Ti někdo poradí opravdu dobrý zpusob,jak se zbavit negativní energie-je to jen muj názor,rozhodnout se musíš sama pa,pa

Káča
7. 3. 2007
Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Ahoj mám stejný názor i osobní skušenost už dva roky žijeme s dětmi v domě kde se stalo něco podobného.Moje dcerka málem skončila na psychyatrii pomohl nám z toho léčitel.Bylo to hrozné už bych to nechtěla nikdy zažít.A nebylo jednoduché dům vyčistit.Pa

michaela
7. 3. 2007
Re: Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Já sice v takovém domě nebydlím, ale mrazí mne z představy, že bych tam měla bydlet a vědět, co se tam stalo.

Renata :)
7. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Pokud jste se už pro dům rozhodli, oslovte nějakého faráře a nechte dům vysvětit. Je to jediné, co můžu poradit. Také prý jde tzv. zbloudilé duše odvést meditací velké skupiny lidí, ale jelikož nemám schopnost vidět tyto "zbloudilky" nemůžu posoudit. Dobrovolně bych do takového domu nešla, ale jsem si vědoma toho, že tam někdo bydlet musí. Ale proč ten, kdo ví víc? :)R.

AgnesKa
8. 3. 2007
Re: Negativní energie po zemřelém

Bývám tu jen takový "prohlížeč", ale na tento dotaz zareaguji. Nedávno mi svěřila dobrá kamarádka strasti své příbuzné. Ta žije se svou rodinou v domě, kde se předešlý majitel oběsil a "žije" tam s nimi dál. Potkává HO v noci na schodech, držívá ji za ruku atd. Je jediná z rodiny tolik sensibilní - ostatní členové rodiny jeho přítomnost nevnímají a nevěří ji. Pokud se tedy děti jen nebojí svěřit. Každopádně ona žije v děsu.

Saša
8. 3. 2007
Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Agnesko,no právě-děti a senzibilní lidé to moc vnímají...moje kamarádka léčitelka mi říkala/když jsem si s ní povídala o mém zážitku/,že člověk,který odejde ze světa násilnou smrtí neustále pobývá na tom místě jako bloudící dušička-protože nechápe,co se děje-a jen opravdový odborník ji dokáže poslat ke světlu

AgnesKa
8. 3. 2007
Re: Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Jojo, Sašo. Už jsem o tom právě slyšela i četla. A zkušenost sestřenky mé kamarádky mi přijde dost děsivá. Hodně by mne mrzelo, kdyby se mi právě takový dům líbil. Měla bych strach se do něj přestěhovat - riskovat finanční výdaj s tím, že "očištění" možná pomůže.... Kamarádce jsem sice poradila, aby se obrátila na jednoho mého známého, který PRÝ má schopnost "očistit" takové prostory a dopřát tak i klid zloudilé duši. Bohužel (tedy spíš Bohudík)s ním nemám osobní zkušenost v tomto směru. Každopádně pokud by to chtěla ZOE zkusit, může mi napsát na mail a já ji kontakt ráda předám.

Ela
8. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Já bych to řešila podle citu, je fakt, že v tom domě někdo bydlet musí. Když při prohlídce domu bych měla nepříjemné pocity, asi bych se koupi vyhnula. Pokud na vás v domě nepadají žádné chmury, ale jen víte, jak to s předešlou majitelkou dopadlo. Tak bych barák dezinfikovala,všechny věci pryč a vaše rodina by ho napnila pozitivní energií a veselím . Četla jsem povídáni s realitním agentem o neprodejném domě, kdo se tam nastěhoval - stalo se mu neštěstí, u několikátého kupce čechoameričana -koupil dům na dálku při cestě do vlasti měla nehodu celá rodina a nepřežili.Ten člověk říkal, že už při vstupu na něj padá tíseň a velký smutek.Věřím, že některá místa vyzařují špatné až zlé.

9. 3. 2007
Re: Negativní energie po zemřelém

Doposud všechny případy tzv. psychosomatických zón a negativních energií prostoru, se kterými jsem se v praxi setkal, měly řešení, podstatné je se dostat k původu těchto jevů, potom už je jen na výběru vhodné techniky jak prostor vyčistit. Váš domek doporučuji napřed posoudit, potom teprve kupovat či nekupovat.

ada
10. 3. 2007
Re: Re: Negativní energie po zemřelém

V našem starším domě kde bydleli mí rodiče,se poslední nájemník udusil zvratky.Už tam nikdo nebydlí,ale já tam jezdím jen na prázdniny s mamkou a žádné negativní pocity v něm nemám,i když si vzpomenu na tu událost,že se bez příčiny pohne závěs do koupelny a jakobych stála u otevřené lednice ale hned ten pocit chladu mizí.V noci z ničeho nic silné rány slyšet v koupelně,ale my jsme mu nikdy nic neudělaly,takže se není čeho bát,nebo si myslíte,že je taky nutné očištění?

12. 3. 2007
Re: Re: Re: Negativní energie po zemřelém

Až kdyby se ty jevy objevily znova a nechtěly zmizet samy, tak by to bylo k řešení.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám