negativní energie v domě

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucka
18. 9. 2007
negativní energie v domě

Mám problém, bydlím v domě, kde je výrazně cítit negativní energie. Kamarádka mi při návštěvě říkala, že už u vchodu měla pocit, že ji tam ten dům nechce. Vím, že je potřeba opravit schody od branky ke vchodu, opravit stříšku a vymalovat chodbu. Dům má více vlastníků a já nemám šanci opravy ovlivnit. Snažím se aspoń vytírat chodbu a větrat, jenže to nestačí. Nemáte někdo nějaký nápad, jak to napravit? Tedy kromě stěhování?

19. 9. 2007
Re: negativní energie v domě

Ty energie se odněkud vzaly, je potřeba prostor posoudit, identifikovat všechny zdroje negací a teprve potom se mohou zahájit ozdravná opatření, problém může být v lidech, patogenních zónách, historii domu a jeho obyvatel atd.

Lucka
20. 9. 2007
Re: Re: negativní energie v domě

Tady to asi bude historií domu - byl postaven pro mou prababičku, po rozvodu s pradědečkem ho půlku prodala a pak se celý život snažila ji odkoupit zpět. Za jejího života zde návštěvy nikdy nebyly vítané a i její snacha a vnučka byly spíše trpěné a nikdy v domě neměly stejná práva. Už dřív jsem vyklidila její věci, co zůstaly ve skříni a zaměřila se na očištění energie jejího pokoje, nedávno se mi tam podařilo vyměnit většinu obrazů. Ráznou změnu mi ovšem nedovolí dědeček (tomu to takhle vyhovuje), postupuju jen po malých krůčcích. Nepomohlo určitě ani to, že spolumajitelé domu se o něj po úmrtí starého pána 14 let soudili, než tu polovinu na podzim prodali. Dům se tomu taky bránil - v době největších sporů popraskaly schody ke vchodu. Ale co s tím dál?

Lucka
20. 9. 2007
Re: Re: Re: negativní energie v domě

ještě upřesňuji: polovinu domu prodal po rozvodu pradědeček a prababička celý život na něj a na toho nového spolumajitele nadávala - to tam taky někde zůstává

20. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: negativní energie v domě

Koukněte se na starší příspěvky na téma čistění prostoru, hodně se toho tady o tom psalo, vykuřování, mořská sůl atd atd., myslím, že se tím hodně špatného napraví.

Lucka
25. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: negativní energie v domě

Tak jsem sundala všechny staré obrazy a pověsila nové, pozitivní, "prosolila" chodbu, důkladně umyla podlahy i dveře a vykouřila celý dům vonnými tyčinkami. A prostříhala jsem růže před domem. Místo jednoho obrazu jsem pověsila plakát s prudkým vodopádem směřujícím doleva. To by mohlo pomoci:-) Pozvu si kamarádku na otestování:-)

Renata :)
27. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: negativní energie v domě

Šikulka, napiš nám jak se doma cítíš tak za 3 týdny. Vykuřování můžeš opakovat a je tu pozdim, čas svíček, často je používej. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám