Negativní věci v domě

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Míša
15. 6. 2009
Negativní věci v domě

Jak se dají eliminovat, příp. čistit prostor od negativních věcí, které nejsou moje. V obýváku na severovýchod jsou to DVD hororové a bojové, v obýváku na východě knížky FBI, Polda..., vidoekazety o terorismu atd. Děti , kluci přítele 5 a 7 let, kteří jsou u nás dvakrát do měsíce jsou hodně bojově nabití. Objevují se tak u nás samopaly apod. věci o bojovém negativním křiku při jejich hrách ani nemluvím. Dá se s tím něco dělat? Nevím přesně odkud se negativní energie bere. Tyhle hračky jsem uklidila do krabice, ale jsou samozřejmě doma. Dá se nějak zbavit příp. čistit tato energie?

Dana
15. 6. 2009
Re: Negativní věci v domě

Zkousim se pridat k Mise, i kdyz ze zcela jineho soudku. Pritel si prinesl domu knihu o ruznych hrozivych svetovych nemocích...hned jsem ji zahrabala na dno skrine...staci to?take myslim, ze kniha je negativitou nabita...a nebo uz jsem opravdu z feng suej uplne zblbla...jak mi pritel tvrdi???:o)

17. 6. 2009
Re: Re: Negativní věci v domě

Prapůvod těch negativních věcí je samozřejmě napřed v lidech, tam bude potřeba zapracovat přednostně, většinou jde o nedostatek pozitivních témat a náplně života, ti ostatní co jim to vadí se mohou pokusit o jejich přemotivaci.

Míša
29. 6. 2009
Re: Re: Re: Negativní věci v domě

Tak prozatím se mi podařilo nenápadně přestěhovat negativní knížky a bojové hračky do oblastí minulosti v místnostech.

6. 7. 2009
Re: Re: Re: Re: Negativní věci v domě

Vedete si skvěle, jen tak dál...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám