Neplodnost- posílení oblasti dětí

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Adéla
9. 10. 2007
Neplodnost- posílení oblasti dětí

Dobrý den, jsem narozená 8.7.1976 a manžel 3.7.1952. Ráda bych věděla jakým způsobem můžeme posílit, popř. co udělat proto aby se nám podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že manžel si nechal udělat Vasectomy, není jiná cesta než asistovaná reprodukce možná. 3 pokusy nezdařené, během 14 dní bych měla absolvovat další pokus. Děkuji

Renata :)
9. 10. 2007
Re: Neplodnost- posílení oblasti dětí

Adélo, rady k podpoře otěhotnění určitě jsou, na toto téma se tady hodně psalo. Sama si však myslím, že právě v podpoře očekávání miminka je potřeba vnitřní změny. Známá je věc, že děti si vybírají své rodiče a proto bychom jim měli ukázat, že jsme připraveni se o ně starat, že je očekáváme. 14 dnů je krátká doba, ale za pokus stojí obecné rady pro tento případ a to je podpora oblasti dětí - zde je dobré znázornit naše blízké cíle - např. fotografiemi dětí, symbolem čápa, dětské postýlky, hračkami....případně do oblasti partnerství v obýv. pokoji vystavit spokojenou rodinku s dětmi. Od věci není ani žluté povlečení, mít ložnici takovou, jako by sem měla vstoupit dětská dušička - vše měkoučké, heboučké, voňavé.... prostě tak, aby bylo na první pohed jasné,na koho se zde čeká :). Případně lze použít FŠ trik žlutého ptáčka. Jinak věř, že vše má svůj čas a snaž se "netlačit na pilu" a nechta věcem volný průběh. Hodně štěstí :) R.

Adéla
10. 10. 2007
Re: Re: Neplodnost- posílení oblasti dětí

Milá R., mockrát děkuji za informace, určitě provedu změny, hlavně vnitřní...Tlačit na pilu v žádném případě nechci, ale u asist. repr. to jaksi nejde. Ale i tak, tvých rad využiju a nechám tomu volný průběh. Díky moc, Ad.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám