nepříjemný pocit v místnosti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Dana
11. 6. 2006
nepříjemný pocit v místnosti

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou, jak vyčistit místnost od zlé energie. Dcera má podkrovní pokoj, bydlí v něm už několik let, ale asi před půl rokem začala vnímat nepříjemné pocity, hlavně večer. Zdá se jí, že tam na ní někdo číhá (cituji) a když se v uzavřené místnosti sám rozhýbal malý zvonící závěs a ona cítila, že na ní někdo sahá studenou rukou (přestože to bylo v parném létě) odmítá tam spát. Vůbec se jí nedivím. Mě to rozrušilo proto, že v tété místnosti bydlel před mnoha lety člověk, který byl mírně řečeno divný. Jako dítě jsem se ho hrozně bála, protože chodil jak duch, vždycky se někde zjevil, byl ošklivý, veliký a ponurý. Býval to učitel, který učil tělocvik a ještě něco (?) a protože osahával děvčata, tak ho ze školství vyhodily, ale to je záležitost stará určitě 40 let. U nás v domě měl tenhle podkrovní pokoj a chodil tam pouze přespat. Byla to taková 13. komnata v našem domě. Nikdo neví, co tam ten dědek dělal. Dcera o tomhle neměla ani tušení, až včera jsme o tom mluvili a já jí to řekla.Takže si myslím, že si to nemohla vsugerovat na základě nějaké dřívější informace o tom člověku. Já nevím, co máme teď dělat. Byla bych velmi ráda, kdybyste mi mohl poradit.

Dana Lomozo
12. 6. 2006
Re: nepříjemný pocit v místnosti

Nejprve bych se chtěla upřímně omluvit za gramatickou chybu - "ze školství ho vyhodili" a dále bych chtěla upřesnit, že jsem na těchto stánkách poprvé a o učení Feng Šuej jsem neměla ani tušení. Možná proto vyzní moje prosba naprosto laicky. Tyto stránky jsem vyhledala až na základě těchto nepříjemných situací, které jsem popsala, doposud jsem se domnívala, že jsem schopna všechno vyřešit sama nebo se svými nejbližšími. No, přiznávám, že toto je nad naše síly a proto si dovoluji vstoupit na tyto stránky a požádat o pomoc.

13. 6. 2006
Re: Re: nepříjemný pocit v místnosti

Tento případ není nijak neobvyklý, vyžaduje ale individuální péči, ozvěte se v případě zájmu o vyřešení na mou osobní adresu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám