Nohy ke koupelně

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
24. 3. 2009
Nohy ke koupelně

Dpbrý večer, četla jsem, že postel by rozhodně neměla sousedit se zdí, za kterou je koupelna. Moje matka, která u nás bydlí má postel, která je "nohama" k této zdi přistavena. Navíc vše - její pokoj i koupelna jsou v severním sektoru bytu. Postel bohužel jinak postavit nejde. Chci se zeptat, co takové umístění postele může způsobit a zda se případný negativní vliv nedá eliminovat například nějakou barvou, obkladem zdi, fototapetou s určitým motivem apod. Moc děkuji.

Jana
28. 3. 2009
Re: Nohy ke koupelně

Jen se posouvám.... Najde se prosím někdo, kdo mi odpoví? Předem moc děkuji.

michaela
28. 3. 2009
Re: Re: Nohy ke koupelně

Sousedství pokoje, kde se spí, a koupelny není optimální. Pomohlo by třeba obložit stěnu přiléhající koupelně dřevem. Co se týče polohy postele - horší by bylo mít koupelnu za hlavou.

Jana
29. 3. 2009
Re: Re: Re: Nohy ke koupelně

Děkuji za odpověď. Michaelo, ještě bych se chtěla zeptat, protože jde o stěnu panelákového umakartového jádra, které chceme příští rok celé vybourat a postavit zděné příčky, nechce se nám do dřevěných obkladů investovat. Myslíte, že by zde dřevo mohlo být zastoupeno zatím alesoň symbolicky, třeba zeleným nátěrem, tapetou dřeva, fototapetou lesa apod. ? Moc děkuji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám