nový vztah

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata Uhlířová
22. 11. 2018

Dobrý den, mám za sebou roční vztah, ve kterém mi partner splnil vše o čem jsem celý život snila ... téměř do puntíku.... jediný problém byl, že byl ženatý, takže vztah musel skončit. Až posbírám zbytky svého srdce a budu připravená na nový vztah, chtěla bych, abych všechno to, co jsem mohla prožít a cítit jsem zažila znova, samozřejmě s mužem, který bude volný a vztahu nebude stát nic v cestě... Jakým způsobem mám podpořit příchod nového vztahu, pokud teď konečně vím "jak to má vypadat"? Chtěla bych si namalovat nějaký obraz, který by vyjadřoval všechny pocity, které chci znova mít...ale jak? Děkuji za rady.

25. 11. 2018

Tak toto téma je značně obsáhlé, partnerské semináře, které jsme pořádali, probíhaly celý víkend a pořád bylo co probírat... Možná by se dalo to nejvíc významné probrat při osobní konzultaci.

silvia
12. 8. 2019

No každopádně musí člověk začít od sebe. A správně chtít, a být vytrvalý ve svých cílech a vše se vyplní :) Protože když chce mít člověk šťastný vztah, musí nejdřív mít rád hlavně sebe. Mě k tomu hrozně pomohla jóga, kterou teda dělám sama v obýváku (zatím) no a potom mi hodně pomohlo zajít si sem https://erotic-massage-praha.com/pro-zeny/ tam jsem poznala takovou tu svojí přirozenou ženskou stránku :) Přeji hodně štěstí :)

Ilona
3. 6. 2021

Já jsem si prošla něčím podobným, ale vlastně úplně jiným. Byli bychom s partnerem úplně dokonalý pár, nebýt toho, že to bohužel haprovalo v takové hodně důležité oblasti, a to je sex. On by moc chtěl, ale nešlo mu to. Už jsem i uvažovala nad tím, že bych mu pořídila něco takového https://kamagra-pro.net/obchod/cobra-120mg/ ale nakonec jsme to vzdali. A já si teď hledám nový vztah, ale on mi pořád hrozně chybí. Je to těžké.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám