Numerologie jména

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Helena
3. 5. 2007
Numerologie jména

Dobrý den, chtěla bych požádat Petu, jestli by mi pomohla. Vybíráme jméno pro holčičku a váháme mezi Natálií a Marikou. Pomůžete?

Peta
12. 5. 2007
Re: Numerologie jména

Ahoj Helen, Natálie si půjde po své vlastní cestě, hůř se bude přizpůsobovat a ovlivňovat. Má tendenci být vůdčí, což může přinášet problémy ve vztazích. Marika může mít problémy se svěřováním svých pocitů a může mít nereslistická očekávání. To se týká ale pouze případů, kdy se takový člověk oslovuje Natálie a Mariko. Většinou jsou používaná u všech jmen nějaké zdrobněliny apod., kterými jsou lidi oslovovány mnohem častěji, takže i energie jména může být velmi rozdílná. Samozřejmě také záleží na příjemní, které může některé vlastnosti jména posilovat nebo tlumit. Kdybys měla zájem o podrobný rozbor, napiš mi na mailíka, domluvíme se. Měj se fajn, P. :)

Alžbeta
12. 5. 2007
Re: Re: Numerologie jména

Peto, niekde som sa docitala, ze pri mojom mene je najlepsie ak sa vyslovuje ako Alzbeta, popripade aj Betka ale nie inac. Mozem Ta poprosit o Tvoj nazor? Alzbeta mi pripada dlhe a strohe a Betka zasa trocha detske.

Míša
4. 8. 2007
Re: Re: Numerologie jména

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co znamená jméno Michaela ve feng shui.. Také nemám ráda, když mi někdo říká Michalo.to fakt nesnáším, většinou mi říkají Miško nebo Míšo.. A co jméno Jana, jmenuje se tak moje maminka a sestra. Předem děkuji a krásný zbytek prázdnin :)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám