oblast kariéry

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
7. 3. 2006
oblast kariéry

Zdravím všechny "fengšuisty" a mooooc prosím o radu, jak posílit oblast kariéry v pokoji syna, který právě hledá práci. Uklizeno od zbytečností již je, umístil sem obrázek vody s loďkou, vodní květinu Tolmiea, jsou zde rozestavěné skleněné šachové figurky. Uvažujeme o umístění malého skleněného akvária s vodní želvičkou, možná dvě by byly vhodnější???(Na akvarium s rybičkama tam není prostor)Díky a přeji všem hezké sluníčkové dny

8. 3. 2006
Re: oblast kariéry

Podle mého názoru je v oblasti kariéry v pokoji Vašeho syna již dostatek vodního elementu. Víc bych ho tam určitě nedávala.Ono se říká, všeho s mírou.Pozornost bych ale věnovala oblasti cílů, která je také velmi důležitá pro osobní rozvoj o růst.

Renata
9. 3. 2006
Re: Re: oblast kariéry

Děkuji za odpověď,na cíle se určitě zaměříme.I tak prosím o posouzení, zda vodní želvičky jako takové jsou do oblasti kariéry vhodné, případně jestli 1 nebo 2. Myslím na záměnu skleněných figurek právě za ty želvičky a nejsem si jista, zda vodní želvička nepatří víc do oblasti bohatství. Děkuji moc.

10. 3. 2006
Re: Re: Re: oblast kariéry

Vodní želvičky necítím ani v oblasti kariéry, ani v bohatství. Jsou to tvorečkové sice milí, ale pomalejší, navíc se přes veškerou péči stává, že je voda častokrát zakalená a to by se zřejmě projevilo i v oblasti synova života. Pokud Váš syn potřebuje nějaká vodní zvířátka,dala bych do sektoru bohatství akvárium se zlatými rybkami,je ale nutné,aby bylo udržované v čistotě.

jana
11. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: oblast kariéry

Do jakého sektoru tedy patří vodní želvičky?My je máme v sektoru bohatství.Nikdy žádné problémy nebyly,ale teď o prázdninách nám akvarium vytopilo obývák a sousedy.Když jsem přemýšlela o změnách,které jsem za poslední dobu udělala,tak jsem přišla na to,že jsem umístila na stěnu obýváku zrcadlo,aby nahradilo chybějící část bytu.Dále jsem do obýváku umístila předměty,které mi jsou milé po mých rodičích.Ještě jsem vyřadila a odvezla z bytu knihy,které mi nic neříkaly.To jsou tak asi všechny změny,které jsem za poslední dobu udělala.Nevím,kde se stala chyba.Elementy mám zastoupeny všechny.Podle feng šuej už mám byt zařízený dávno.Jen sem tam udělám nějakou změnu.Ještě jsem si vzpomněla,že jsem do koupelny doplnila element dřeva v podobě proutěných košíků.Ale to asi nemělo vliv.Děkuji moc za odpověď.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám