Obraz ano či ne?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
22. 11. 2006
Obraz ano či ne?

Zdravím všechny,chtěla bych poprosit o radu.Do dětského pokojíčku potřebuji umístnit "vodu".Kluci tam mají dva obrázky egypt.motivů v černém rámu a abych nenarušila i celkový est.dojem, chtěla jsem jim koupit větší plakát Tutanchamota,celý na černém podkladu.(černá je dobrá?)Zjistila sem si ale, že i když je to slavný člověk(kariéra?)umřel v osumnácti.Moc dobře to na mně nezapůsobilo.Mám tento fakt opomenout a plakát koupit? Klukům se líbí a ladil by tam.Dík za jakoukoliv radu.R.

Monika
22. 11. 2006
Re: Obraz ano či ne?

Renato a myslíte,že když Tutanchamon umřel v 18,že se to "přenáší"?Jinak byste se snad ani nemohla zeptat a koupila byste si,co se Vám líbí,ne?

val
22. 11. 2006
Re: Obraz ano či ne?

Ahoj Renato , já bych taky brala ohled na to kolik je klukům let a jak chápou obraz oni.Jestli pak třeba nepřijdete společně na to , že je lepší pozitivně laděný obraz vody - řeka, vodopád atd. V.

22. 11. 2006
Re: Obraz ano či ne?

Já bych byl s těmi egyptskými artefakty opatrnější, jejich dějiny jsou plné násilí a zabíjení, což senzitivní lidé dost dobře cítí i po tisících let, a jestli se nepletu, tak jediný obraz Tutanchamona pochází z jeho sarkofágu, takže nic o radosti nebo o životě.

Renata
23. 11. 2006
Re: Re: Obraz ano či ne?

Moc Vám všem děkuji za radu.Taky jsem měla první nápad dát tam nějaký pěkný obrázek vodopádu,moře ,ale to mi u kluků (16,11)neprošlo.Pan inženýr to odhadl přesně,je to obraz sarkofágu, ale na druhou sranu hodně hodně slavného.Jestli ho kluci(16,11)budou chtít,asi jim to nebudu moc vymlouvat a pak dám vědět ,jaký to mělo dopad.A ráda bych také ještě maličkost.Vaši diskusi mám moc ráda,je přínosem pro všechny,rady jsou super.Co mi ale jako začátečníkovi trošku chybí, jsou příspěvky z praxe -zkusila jsem to-tam,dopadlo to tak a tak.Věřím,že mnoho začátečníků jako já ,by tyto zkušenosti přivítalo.Vědět,že u někoho FS zabírá ,nebo se poučit z chyb,by mi a věřím že i ostatním dodalo hodně chuti pustit se do této krásné činnosti hlouběji.Takže moc děkuji a přeji všem ,ať se nám díky FS prozáří nejen domovy ale i životy.R.

saša
23. 11. 2006
Re: Re: Re: Obraz ano či ne?

Ahoj Renčo,tak co s tím,hoď něco do placu,co se Ti osvědčilo a mužeš doporučit??Já třeba nosím v peněžence 3čínské mince-no v penězích se netopím,ale taky nikdy nezustanu uplně na suchu ,taky v ložnici na skříňce mám keramickou sloní rodinku-2velcí,2malí a nenápadně jsem k nim přidala sluňátko,tak uvidíme .S.

Renata
26. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Obraz ano či ne?

Dík Sašo za odpověď.Já jsem opravdu začátečník -amatér ,ale po tvé odpovědi jsem si uvědomila,že také nosím v peněžence čínské mince a na místo,kde většina lidí nosí fotky svých blízkých, jsem si dala obrázek zlaté žáby co sedí na mincích.A máš pravdu ,taky od té doby nikdy nezůstanu upnně na suchu.Jednu osvědčenou metodu mám a zatím funguje.Začala sem chodit s pejskem na výstavy a moc jsem si přála, aby to vyšlo.Do oblasti cílu jsem si dala obrázek paní , co drží v náručí stejného pejska s medailí na krku a ke všemu jsme si podobné.Připsala jsem tam "Naše Orey-úspěšná na výstavách." Od té doby jsme opravdu měli štěstí a věřím, že jsem tomu pomohla.Člověk si totiž kolikrát i bojí přiznat a stotožnit se s tím, že chce být vítěz.Těším se na další tipy a zkušenosti s pozdravem Renata

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám