Obraz na SZ

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Avi
29. 3. 2009
Obraz na SZ

Ahoj,poradí mi někdo motiv obrazu,či tapety ve vstupní chodbě bytu.Podle pa-kua je to oblast kariéry,ale vzhledem k tomu že je to na SZ tak podle směrů to odpovídá nápomocným přátelům.Výmalba je bílá. Stěna je malá- cca metr široká a 2,10 vysoká...Zvažuju vše možné,ale nejvíc mi tam sedí něco s vodou..moře,pláž..nějaký takový plakát z kterého dýchá pohoda..co vy na to?Voda dle kariéry,pláž a moře dle náp.přátel...neumím se rozhodnout..nebo něco jiného?I barevně?Děkuji všem :-)

Hela
29. 3. 2009
Re: Obraz na SZ

Avi, já mám předsíň disponovanou skoro stejně jako ty. Měla jsem tu fototapetu moře a musím říci, že to působilo hodně studeně. Ten chlad byl ještě posílený bílou barvou stěn jako u tebe. Asi před rokem jsem se rozhodla ke změně a stěny vymalovala jemnou žlutou (SZ je sektorem kovu a ten je podporován zemí, proto žlutá), jako dominantu jsem zde umístila veselou fotografii naší rodiny jak blbneme na pláži (nechala jsem ji vyzvětšovat na velikost plakátu) - pláž to je zase symbol země. A pak jsem přidala na druhou stěnu ještě polici s lampou a květinou (bohužel umělou, protože je zde málo světla) se žlutými a bílými květy. A od té doby musím říci, že se raději vracíme domů, je to přívětivější. Jo, taky jsem jsem do rohu postavila bílou sošku Budhy, jako symbol mužského ochránce (SZ je prostor mužu) - můj manžel hodně inklinuje k budhismu, tak to tak nějak vyplanulo... Třeba tě moje zkušenosti inspirují. Ale jistě ti tu poradí i další mnohem zkušenější znalci FS :-))

Avi
30. 3. 2009
Re: Re: Obraz na SZ

Děkuji ti za reakci..chodba bývala v průběhu let barevná..ale nějak mi to k ní nesedělo,je ve tvaru šikmého L.Shodou okolností jsem se před chvilkou dívala na fototapety a zaujala mne tapeta zlatého Budhy..myslím,že by tam byla skvělá.Zlatá barva je kov a SZ jak píšeš oblast muže.Budha by koukal na SSZ/stěna je šikmá/ a vítal by nás jako ochránce-byl by vidět hned ode dveří...co myslíš?

Hela
30. 3. 2009
Re: Re: Re: Obraz na SZ

Podle mě je skvělý nápad, mužský ochránce a ještě k tomu symbol laskavosti :-))

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám